Lewisas Hamiltonas | AP/Scanpix nuotr.

Lewisas Hamiltonas | AP/Scanpix nuotr.

„McLaren“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas teigia, kad Ispanijos GP lenktynėse kova dėl pergalės bus labai inirtinga, nes šiemet čempionatas yra nenuspėjamas.

Šių metų „Formulės 1“ čempionate keturiuose vykusiuose etapuose pergales šventė skirtingi pilotai.  Brito teigimu, jo atstovaujama ekipa į Ispaniją vyksta nebūdama favorite, nepaisant to, kad trijose iš keturių šių metų čempionato lenktynių „McLaren“ ekipos pilotas startavo iš pirmosios startinės juostos.

„Žiemos bandymų metu mūsų greitis Barselonos trasoje buvo neblogas, tačiau apie komandos formą dar sunku spręsti. Sunku prognozuoti, kuri komanda kitą savaitgalį bus priekyje“, - teigė L.Hamiltonas.

„Praėjusiais metais čia mums buvo puikios lenktynės. Iki pat finišo spaudžiau Sebastianą Vettelį. Manau, kad mano bolidas šiemet yra greitesnis, todėl tikiuosi lenktynėse pasirodyti labai stipriai“.

Praėjusiais metais L.Hamiltonas S.Vettelio negalėjo aplenkti dėl per trumpos šeštosios pavaros. Pilotas teigia, kad šiemet lenkti taip pat bus sunku, todėl sureguliuoti bolidą taip, kad jis važiuotų greitai tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse, bus labai sudėtinga.

„Bus įdomu pamatyti, ar šiemet galėsime atlikti lenkimus. Barselonoje visada buvo sunku lenkti. Tai pastebėjau praėjusiais metais. Tačiau tikiuosi, kad DRS ir KERS sistemos šiek tiek palengvins situaciją“.

„Manau, kad lenkimo prasme tai bus pačios sudėtingiausios lenktynės šių metų sezone, tačiau tikiuosi stipriai pasirodyti kvalifikacijoje ir išvengti būtinybės ką nors lenkti“, - pridūrė L.Hamiltonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.