Ronaldo | Reuters/Scanpix nuotr.

Ronaldo | Reuters/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubo saugo Kaka teigimu, Brazilijos legenda Ronaldo savo laikais buvo geresnis žaidėjas už dabartinę Madrido „Real“ komandos žvaigždę Cristiano Ronaldo. Futbolininkas taip mano ne be priežasties, kadangi aikštėje yra žaidęs tiek su vienu, tiek su kitu.

Kaka patikino, kad jo tautietis aikštėje išdarinėdavo įvairiausius dalykus, kuriuos pakartoti galėtų toli gražu ne kiekvienas.

„Geriausias žaidėjas su kuriuo esu kada nors žaidęs yra Ronaldo. Kitas Ronaldo – Cristiano – patenka į mano geriausiųjų penketuką, bet aš esu matęs il Fenomeno (senojo Ronaldo pravardė) išdarinėjant tokius dalykus, kurių niekas kitas niekada nėra daręs“, – pasakojo Kaka.

Futbolo batelius ant vinies pakabinęs puolėjas Ronaldo per savo spalvingą karjerą yra du kartus (1997 bei 2003 metais) laimėjęs „Ballon d`Or“ (Auksinio kamuolio) apdovanojimą. Taip pat futbolininkas du kartus triumfavo Pasaulio čempionatuose vilkint Brazilijos rinktinės marškinėlius.

Savo ruožtu C.Ronaldo kol kas savo sąskaitoje turi vieną „Auksinį kamuolį“ ir planetos pirmenybės dar nė karto nepasidabino aukščiausios prabos apdovanojimais.

Cristiano Ronaldo | Reuters/Scanpix nuotr.
Cristiano Ronaldo | Reuters/Scanpix nuotr.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United