„Bologna“ – „Chievo“ rungtynių akimirka | LaPressse/Scanpix nuotr.

„Bologna“ – „Chievo“ rungtynių akimirka | LaPressse/Scanpix nuotr.


Pirmadienį vakare Italijoje buvo užbaigtas 11-asis „Serie A“ lygos turas. Jį užbaigė „Bologna“ ir Veronos „Chievo“ klubai sužaisdami nulinėmis lygiosiomis.


„Bologna“ klubas šiame mače vėl galėjo naudotis Alessandro Diamanti paslaugomis, taigi aikštės šeimininkai taikėsi į trečią pergalę iš eilės. Tuo metu svečiai bandė nutraukti šešių iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją ir tą jiems padaryti pavyko, kadangi komandos pasidalino po tašką.


Visgi rungtynių pradžia nieko gero svečiams nežadėjo, kadangi „Bologna“ aktyviai pradėjo mačą, bet pirmi jų smūgiai skriejo pro šalį.


Laikui bėgant „Chievo“ priprato prie rungtynių tempo. Didžiausią pavojų jų gretose kėlė krašto saugas Marcelo Estigarribia, bet komandos draugai jo aštrių perdavimų „uždaryti“ nesugebėjo.


„Bologna“ klube pastebimiausias buvo A.Diamanti. Italijos rinktinės narys ir pats atliko pavojingus smūgius, ir ieškojo savo komandos draugų. Vienas jo perdavimas Jonathanui Cristaldo buvo ypač tikslus, bet J.Cristaldo smūgis galva „ledų nepralaužė“.


Taigi, per pirmą rungtynių dalį įvarčių įmušta nebuvo, todėl viskas turėjo spręstis antrajame kėlinyje. Jame vaizdas aikštėje nesikeitė ir „Bologna“ toliau dominavo aikštėje bei atrodė pavojingiau.


Visgi „Chievo“ gynybos jiems vis nepavykdavo įveikti. Taip pat puikiai žaidė ir Veronos klubo vartininkas Christianas Puggioni. Įpusėjus kėliniui „Bologna“ atliko du keitimus ir taip stiprino puolimą.


Tačiau labai rimtų progų „Bologna“ sukurti taip ir nesugebėjo, kadangi dauguma smūgių buvo netikslūs. „Chievo“ taip pat neatrodė grėsmingai, todėl įvarčių žiūrovai taip ir neišvydo. Po šių lygiųjų „Bologna“ su 10 taškų pakilo į 16 vietą, o „Chievo“ ekipa su 5 taškais liko 20 pozicijoje.Rezultatas:


„Bologna“ 0 – 0 „Chievo“

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų