„Pacers“
III kėlinys, 3 min.
54
:
49
Atsinaujins po sek
„Celtics“
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šį penktadienį pasibaigusiame „Baltijos jūros šachmatų žvaigždžių“ turnyre Lietuvos jaunimo rinktinė finišavo bronzos medaliais.

Mūsų ekipa penktajame rate patyrusi 1 taško pralaimėjimą (4,5:5,5) Estijos–1 komandai, vakare atsirevanšavo įspūdingu rezultatu 9,5:0,5 prieš Estijos-2 rinktinę, tačiau liko su bronzos medaliais (8 komandiniai taškai).

Laimėjusi visus mačus (12 komandinių taškų) auksu pasipuošė Rusijos rinktinė, o sidabras atiteko Estijos-1 ekipai, kuri paskutiniame mače 3,5:6,5 taško nusileido lyderei (10 komandinių taškų).

Lietuvos rinktinės gretose geriausią rezultatą parodė lyderis kaunietis Tomas Laurušas (5,5 taško iš 6 galimų). Jis užėmė ir 1 vietą jaunimo iki 18 metų grupėje. Puikiai pasirodė ir 5 lentoje žaidęs kaunietis Augustas Gucaga (vaikai iki 10 metų, 1 vieta) ir klaipėdietė Marija Šibajeva (jaunučiai iki 12 metų, 2 vieta). Abu surinko po 5 taškus iš 6 galimų.

Antroje lentoje žaidęs kaunietis Titas Stremavičius (4 tšk.) užėmė 2 vietą jaunimo iki 16 metų amžiaus grupėje. Antras savo gupėje (jaunimas iki 14 m.) liko ir marijampolietis Paulius Pultinevičius (3 tšk.). Trečią vietą jaunimo iki 16 metų grupėje užėmė panevėžietė Skaistė Saumanaitė (3 tšk.)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141