Alessio Cerci džiaugiasi savo įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

Alessio Cerci džiaugiasi savo įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.


Sekmadienį vakare buvo sužaistas dar vienas 11-ojo turo „Serie A“ lygos mačas. Jis vyko Turine, kur vietos „Torino“ susikovė su dabartiniu lygos lyderiu „Roma“ klubu. „Torino“ komanda sugebėjo atsilaikyti prieš „Roma“ ir su juo sužaidė taikiai 1-1. Taip buvo nutrauktas tobulas Italijos sostinės ekipos sezono startas


Priminsime, kad prieš tai „Roma“ buvo laimėjusi visas dešimt „Serie A“ lygos varžybų ir tapo pirmąja Italijos komanda, kuri tai padarė. Šiandien ji galėjo pasiekti Londono „Tottenham“ ekipos rekordą, kuri 1960-61 metų sezone laimėjo pirmus 11 mačų. Visgi tą padaryti sutrukdė „Torino“ klubas. Tiesa, „Roma“ pratęsė savo puikią rungtynių seriją prieš „Torino“ komandą. Prieš šį klubą svečiuose „Roma“ nepralaimi jau nuo 1990 metų.


Rungtynių pradžioje abi komandos pavojingų epizodų nesukūrė. Tik 19 minutę „Torino“ narys Omaras El Kaddouri smūgiavo stipriai, bet virš vartų. Savo pirmą pavojingesnį epizodą „Roma“ sukūrė 24 minutę, kuomet tolimą smūgį iš eigos atliko Alessandro Florenzi, tačiau kamuolys praskriejo labai arti skersinio.


28 minutę „Roma“ gražiai įžaidė kampinį ir po Miralemo Pjaničiaus perdavimo įvartį įmušė, tikru „Roma“ lyderiu saugų grandyje tapęs, Kevinas Strootmanas.


36 minutę Alessio Cerci atliko tolimą ir tikrai pavojingą baudos smūgį, tačiau jo taikiklis buvo išsiderinęs keliais centimetrais.


Po penkių minučių „Torino“ klubas kelis kartus pavojingai skersavo kamuolį, bet „Torino“ žaidėjams nepavykdavo „uždaryti“ šių aštrių perdavimų. Kėlinio pabaigoje O.El Kaddouri pabandė išlyginti rezultatą, bet Morganas De Sanctisas sugavo jo smūgiuotą kamuolį.


Aktyviau užbaigęs pirmąjį kėlinį, „Torino“ aktyviau pradėjo ir antrąjį. Iš pradžių su „Torino“ atakomis sėkmingai tvarkėsi gynėjai, bet po to darbo gavo ir „Roma“ vartininkas.


57 minutę M.De Sanctisui teko gelbėti savo vartus nuo tikrai pavojingo „Torino“ komandos nario Riccardo Meggiorini smūgio. Visgi po šešių minučių M.De Sanctisas buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. Po R.Meggiorini perdavimo įvartį iš arti pelnė A.Cerci. Verta paminėti, kad tai buvo tik antrasis įvartis šiame sezone įmuštas į „Roma“ komandos vartus.


Po šio įvarčio pabudo ir „Roma“ žaidėjai, kurie pradėjo daugiau atakuoti. 66 minutę Nicolasas Burdisso galėjo vėl išvesti „Roma“ į priekį, bet patyrusio gynėjo galva smūgiuotas kamuolys pralėkė virš vartų. Po kelių minučių šalia vartų smūgiavo ir K.Strootmanas bei M.Pjaničius.


Sužaidus apie 70 minučių „Roma“ treneris Rudi Garcia nusprendė stiprinti puolimą, nes lygiosios jo netenkino. Jis į aikštę išleido atakuojančius saugus Marquinho ir Ademą Ljajičių, o ant suoliuko pasodino puolėją Marco Borriello ir vidurio gynėją Mehdi Benatia.


Po šių keitimų „Roma“ žaidė dar aktyviau, bet pelnyti antro įvarčio jiems vis nepavykdavo. 85 minutę pavojingą baudos smūgį atliko A.Ljajičius, tačiau „Torino“ vartininkas Daniele Padelli atlaikė šį smūgį.


„Roma“ klubas iki pat finalinio teisėjo švilpuko iš visų jėgų stengėsi spausti „Torino“ ekipą ir ją nugalėti, tačiau aikštės šeimininkai didelėmis pastangomis atlaikė „Roma“ šturmą ir tapo pirmąja sezono komanda, kuri atėmė taškus iš sostinės ekipos. Po šių lygiųjų „Roma“ prieš „Napoli“ ir „Juventus“ pirmauja tik 3 taškais.


Rezultatas:

Kiti sekmadienio rezultatai...

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų