„Roma“ džiaugiasi mačo įvarčiu | AP/Scanpix nuotr.

„Roma“ džiaugiasi mačo įvarčiu | AP/Scanpix nuotr.


Ketvirtadienį Italijoje buvo užbaigtas 10-asis „Serie A“ lygos turas ir sužaistas paskutinis jo mačas. Jame susitiko puolėjų grandyje traumų išretintas čempionato lyderis „Roma“ bei autsaideris Veronos „Chievo“. Kaip ir buvo galima tikėtis, sostinės ekipa iškovojo pergalę, tačiau tik rezultatu 1-0.


Tai buvo dešimtoji „Roma“ klubo pergalė iš tiek pat galimų, taigi tobulas Italijos sostinės komandos sezonas tęsiasi. Tai taip pat ir istorinis „Roma“ sezonas, kadangi šis klubas tapo pirmąja Italijos komanda, kuri laimėjo pirmas dešimt „Serie A“ sezono rungtynių.


Kiek neįprastai, pirmąją pavojingą ataką sukūrė „Chievo“ klubas, tačiau po to „Roma“ perėmė iniciatyvą. 11 minutę saugas Marquinho atliko stiprų smūgį, bet kamuolys skriejo virš vartų.


Įpusėjus kėliniui savo laimę iš toli pabandė Kevinas Strootmanas. Olandas atliko labai galingą smūgį, bet „Chievo“ vartininkas Christianas Puggioni numušė kamuolį toliau nuo vartų.


„Roma“ iki pat pertraukos rungtyniavo aktyviau, bet įmušti įvarčio nesugebėjo nei Daniele De Rossi, nei jau minėtas Marquinho, nei Ademas Ljajičius. Per pirmą kėlinį klubai savų progų neišnaudojo, todėl viskas sprendėsi antrajame kėlinyje.


Antrajame kėlinyje „Roma“ ir toliau turėjo iniciatyvą savo rankose. Klubas atliko nemažai smūgių iš toli, bet didžioji jų dalis buvo blokuoti. Sužaidus beveik valandą „Roma“ treneris Rudi Garcia nusprendė stiprinti puolimą ir į aikštę išleido Alessandro Florenzi.


Šis keitimas pasiteisino jau 67 minutę, kadangi po šio futbolininko perdavimo įvartį galva įmušė puolėjas Marco Borriello.


Nuo 76 iki 79 minutės aikštėje įvyko tikras geltonų kortelių lietus, kadangi mačo arbitras buvo priverstas net tris geltonas korteles parodyti „Chievo“ žaidėjams ir vieną – „Roma“ nariui A.Ljajičiui.


Iki rungtynių pabaigos „Chievo“ dar pabandė sugadinti „Roma“ klubo šventę, bet šeimininkų vartininkas Morganas De Sanctisas patikimai gaudė kamuolius ir padėjo savo klubui pratęsti tobulą sezono pradžią, po kurios Romos miesto klubas turi net 30 taškų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų