„Atalanta“ – „Inter“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

„Atalanta“ – „Inter“ rungtynių akimirka | AFP/Scanpix nuotr.


Antradienio vakarą Italijoje buvo pradėtas 10-asis „Serie A“ lygos turas ir sužaistas vienintelis mačas. Jame susitiko Bergamo „Atalanta“ ir toli vykti neturėję Milano „Inter“ futbolininkai. Šios rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1-1.


„Inter“ klubui prieš „Atalanta“ sekasi žaisti labai sunkiai. Praėjusiame sezone „Atalanta“ abu kartus įveikė „Inter“ ekipą, o paskutinį kartą prieš „Atalanta“ klubą „Inter“ svečiuose laimėjo tik 2008 metų balandžio mėnesį. Kaip paaiškėjo pasibaigus varžyboms, to jiems nepavyko padaryti ir šiandien.


Namų stadione žaidęs „Atalanta“ klubas aktyviai pradėjo rungtynes ir jau 9 minutę vos neįmušė įvarčio. Po Luca Cigarini baudos smūgio Michele Canini pakišo savo galvą ir kamuolys skriejo į vartus, tačiau savo komandą spėjo išgelbėti saugas Fredy Guarinas.


Rungtynių pradžioje „Atalanta“ dominavo, tačiau „Inter“ sugebėjo atlikti vieną pavojingą ataką, po kurios Ricky Alvarezas pasiuntė kamuolį į vartų kampą.


Visgi Bergamo ekipa stengėsi greitai atsitiesti. Po kampinio labai pavojingą smūgį galva atliko Mario Yepesas, bet „Inter“ vartininkas Samiras Handanovičius atrėmė šį bandymą. Visgi 25 minutę ekipos kapitonas Germanas Denisas smūgiu galva išlygino rezultatą. Tai buvo septintasis puolėjo įvartis į „Inter“ vartus per jo karjerą.


„Inter“ pirmajame kėlinyje teko ir sunerimti, kadangi ekipos vartininkas S.Handanovičius susižeidė dešinės kojos klubą. Vartininkas visgi tęsė žaidimą ir iki pertraukos atlaikė kelis varžovų smūgius. Visgi iškart po pertraukos „Inter“ pakeitė S.Handanovičių ir vietoje jo aikštėje pasirodė Juanas Pablo Carrizo.


Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos atliko tolimus smūgius, bet vartininkai su jais susitvarkė. Kiek vėliau įvartį pelnė Rodrigo Palacio, tačiau jis dėl nuošalės įskaitytas nebuvo. Po to progą įmušti savo antrą įvartį turėjo R.Alvarezas, tačiau jo smūgį kojomis atlaikė „Atalanta“ vartininkas Andrea Consigli. Kitame aikštės gale Estebanas Cambiasso išgelbėjo savo komandą nuo pavojingos G.Deniso atakos.


Sužaidus kiek daugiau nei valandą „Inter“ gretose pasirodė puolėjas Mauro Icardi, kuris jau 72 minutę turėjo puikią progą pasižymėti, bet ja nepasinaudojo. „Atalanta“ gretose po kampinio toliau grėsmę kėlė gynėjas M.Yepesas, bet J.P.Carrizo rodė puikią reakciją ir gelbėjo „Inter“ vartus.


Per pridėtą mačo laiką pergalę tolimu smūgiu bandė išplėšti R.Alvarezas, bet jam pritrūko tikslumo, todėl rungtynės pasibaigė lygiosiomis. Po jų „Inter“ (19 tšk.) bent jau laikinai liko ketvirtoje vietoje, o „Atalanta“ (13 tšk.) pakilo į 8 vietą.


Rezultatas:

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų