D.Redikas kelsis į kitą komandą (Fotodiena.lt)

D.Redikas kelsis į kitą komandą (Fotodiena.lt)

Po pirmojo pralaimėjimo VTB Vieningoje lygoje Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Dirkas Bauermannas pripažino, kad komanda jaučiasi išsekusi tiek fiziškai, tiek emociškai.

„Sveikinu varžovus. Jie šiandien žaidė gerai, praėjusias rungtynes taip pat laimėjo paskutiniu metimu, todėl yra pagavę gerą bangą. Tuo tarpu mes esame pavargę. Grįžę iš Krasnodaro turėjome vos vieną treniruotę. Stengėmės kiek galėjome. Esu įsitikinęs, artimiausiose Eurolygos rungtynėse atrodysime žymiai solidžiau.

Buvau trumpam išvykęs į Vokietiją, nes naujas narys šeimoje yra ypatingas įvykis. Norėjau pasiųsti komandai žinutę, kad šeima yra svarbiausia. Arvydas Gronskis puikiai suvaldė komandą. Jeigu ant atsarginių žaidėjų suolelio šiandien nematėte Dovydo Rediko, vadinasi, jis nėra komandos narys. Nenoriu kalbėti apie tuos, kurių nebėra. Esu susikoncentravęs ties laukiančiu Eurolygos maču su Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipa.“

D.Redikas buvo siūlomas Prienų „TonyBet“ komandai, tačiau ši atsisakė gynėjo, kadangi neturi pakankamai lėšų, kad galėtų jam mokėtų gana solidų atlyginimą.

Kazanės „Unics strategas Andrea Trinchieri: noriu pasveikinti „Lietuvos rytą“ su puikia sezono pradžia. Jie Eurolygą pradėjo pergalę prieš Atėnų „Panathinaikos“. „Žinau, kaip sunku išlaikyti aukščiausią žaidimo kokybę viso sezono metu.

Kalbant apie šias rungtynes, demonstravome puikią gynybą visas 40 minučių. Padarėme nemažai klaidų, tikrai nebuvome puikūs. Tačiau sugebėjome kontroliuoti rungtynes. Manau, nusipelnėme šios pergalės. Andreasas Glyniadakis tikrai gali sužaisti gerai, šiandien jam nebuvo sėkminga diena. Chuckas Eidsonas yra nuostabus žaidėjas, kurį savo komandoje nori turėti kiekvienas treneris. Jis vis dar sugeba aikštėje daryti daugelį dalykų ir yra universalus.“

Balys Šmigelskas, Alfa.lt.