T.Lydeka liko Vilniuje (Fotodiena.lt)

T.Lydeka liko Vilniuje (Fotodiena.lt)

„Lietuvos ryto“ komanda šešioms dienoms persikraustė į Krasnodarą. Į Rusijos pietų miestą užsakytu „Air Lituanica“ reisu šeštadienio popietę atskridę vilniečiai čia sužais dvejas rungtynes su vietos „Lokomotiv“.

Dviejų atskirų turnyrų tvarkaraščiai lėmė, kad Krasnodaro „Basket Hall“ arenoje sekmadienį tai bus Jungtinės lygos A grupės mačas, o ketvirtadienį – Eurolygos D grupė dvikova. Į Vilnių ekipa sugrįš penktadienį.

Į Rusiją atskrido trylika „Lietuvos ryto“ krepšininkų, bet namuose liko Tautvydas Lydeka – vidurio puolėjas karščiuoja.

„Tokia ilga išvyka krepšininkams psichologiškai nelengva, – sakė „Lietuvos ryto“ treneris Dirkas Bauermannas. – Kita vertus, yra gerai, kad per sezoną nereikės į Krasnodarą keliauti du kartus ir dabar darysime viską, kad dienų svetur rutina neigiamai nepaveiktų komandos žaidimo“.

Vilniaus ekipa įsikūrė Krasnodaro centre esančiame penkių žvaigždučių viešbutyje „Rimar“ ir gyvens pagal tvarkaraštį. Jame numatytos treniruotės krepšinio salėje, su treniruokliais, poilsio grafikas.

„Žinoma, daug kas priklausys nuo pasirodymo pirmose rungtynėse, bet planuoju, kad tarp mačų per kažkurią treniruotę kiek pabėgsime toliau nuo krepšinio“, – kalbėjo D.Bauermannas. Jis neatmetė, kad vieną popietę visa komanda važiuos kur nors prasiblaškyti.

Treneris patenkintas, kad „Lietuvos ryto“ viduje – puiki atmosfera: „Tai labai svarbus veiksnys, kai vyrams tiek laiko be pertraukos teks praleisti drauge“.

Patys krepšininkai irgi specialiai pasirengė šešioms dienoms Krasnodare. „Parsisiunčiau daugybę filmų“, – sakė Stepas Babrauskas.

„Rutina? Skirtumas tik tas, kad beveik savaitę treniruosimės ir žaisime ne Vilniuje“, – šypsojosi Juanas Palaciosas.

Puolėjas iš Kolumbijos prisiminė, kad į panašią daugiadienę turnė buvo išvykęs su Ispanijos klubu „Gran Canaria“ – sužaidė Vokietijoje ir paskui neužsukdami namo, iškart atskrido rungtyniauti į tą patį Krasnodarą.

Jungtinės lygos mačas tarp „Lokomotiv“ ir „Lietuvos ryto“ ekipų sekmadienį prasidės 17 val. Lietuvos laiku. Jį transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

Remigijus Kazilionis, Lrytas.lt.