Sebastianas Vettelis | REUTERS/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | REUTERS/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis teigia, kad jo atstovaujamai „Red Bull“ ekipai reikia labiau pasistengti, kad ekipos pilotai ir toliau galėtų varžytis dėl pergalių. Vis dėlto vokietis pripažino, kad komanda bandymuose Mugello padarė nemažą pažangą.

Nors po keturių čempionato etapų S.Vetelis pirmauja čempionate, pilotas teigia, kad jo vairuojamas RB8 bolidas kol kas nėra greičiausias „Formulės 1“ rikiuotėje. Dėl šios priežasties S.Vettelis teigia, kad „Red Bull“ ekipai bus ypač svarbu tinkamai išanalizuoti bandymuose Mugello surinktus duomenis, jei komanda nori patobulėti kitose čempionato lenktynėse Ispanijoje.

„Be abejonės, gera laimėti lenktynes. Toks yra mūsų tikslas, tačiau mes žinome, kad atsiliekame“, - teigė S.Vettelis.

„Mūsų bandymų tikslas yra įveikti kuo daugiau ratų ir išbandyti įvairias bolidų dalis. Taip elgėmės ir bandymų lenktynių savaitgaliais metu. Taip elgsimės ir ateityje. Tačiau dar svarbesnė yra surinktų duomenų analizė, todėl pamatysime, ar po bandymų Mugello mums pavyks pagerinti savo bolidą.“

S.Vettelis taip pat atskleidė manantis, kad „Red Bull“ nebedominuos čempionate, kaip praėjusiais metais.

„Dominuoti visuomet buvo sunku. Šių metų čempionate per ketverias lenktynes pelnėme tik vieną pergalę. Manau, kad kitose lenktynėse sulauksime dar daugiau konkurencijos. Kol kas esame nepakankamai stiprūs, kad laimėtume, tačiau atsiliekame taip pat nedaug.“

„Turėtume būti patenkinti tuo, ką pavyko pasiekti iki šiol, tačiau mes norime daugiau. Štai kodėl sunkiai dirbame ir į bolidą diegiame daug naujų dalių“, - pridūrė S.Vettelis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.