Nico Rosbergas | AFP/Scanpix nuotr.

Nico Rosbergas | AFP/Scanpix nuotr.

„Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas atskleidė, kad jis gali likti dabartinėje savo ekipoje iki pat karjeros pabaigos. Pilotas taip pat tikisi, kad su šia ekipa jam pavyks iškovoti čempiono titulą.

Praėjus daugiau nei šimtui lenktynių nuo debiuto „Formulės 1“ čempionate N.Rosbergas pagaliau šventė pirmąją savo pergalę karjeroje vairuodamas „Mercedes“ bolidą. Nors šį sezoną jį stipriai spaudžia kolega Michaelis Schumacheris, N.Rosbergas teigia esantis patenkintas komandoje užimama vieta.

Pilotas vokiečių žurnalui „Sport Bild“ atskleidė, kad jis „Mercedes“ ekipoje gali likti ir iki karjeros pabaigos.

„Visą laiką likti „Mercedes“? Kodėl gi ne. Mano tikslas yra tapti pasaulio čempionu, vairuojant „sidabrinių strėlių“ bolidą. Manau, kad pergalė su „sidabrinėmis strėlėmis“ yra daug saldesnė, nei, pavyzdžiui, su „Ferrari“, - teigė N.Rosbergas.

N.Rosbergas taip pat atskleidė, kad būtų nieko prieš lenktyniauti vienoje komandoje su dukart pasaulio čempionu Sebastianu Vetteliu, kuris neseniai užsiminė, kad vieną dieną norėtų atstovauti tokiai komandai kaip „Mercedes“ ar „Ferrari“.

„Aš neprieštaraučiau. Mano komandos draugu galėtų būti bet kas. Nematau dėl to jokių problemų“, - teigė N.Rosbergas. Vokietis pridūrė, kad jam labai patinka lenktyniauti vienoje komandoje su M.Schumacheriu.

„Manau, būtų puiku, jei jis pasiliktų. Šiuo metu jis yra tikrai geros formos. Iš tiesų manau, kad Michaelis dar pratęs savo kontraktą“, - teigė N.Rosbergas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.