Pepe Reina | LaPresse/Scanpix nuotr.

Pepe Reina | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Napoli“ klubo vartininkas Pepe Reina atskleidė, kad jis miega su Mario Balotelli marškinėliais, iš kurių jis pasidarė pižamą

Priminsime, kad ispanas šiame sezone rungtynėse su „Milan“ atrėmė M.Balotelli vienuolikos metrų baudinį ir „Napoli“ tas rungtynes laimėjo rezultatu 2-1. Po tų rungtynių P.Reina ir paprašė M.Balotelli jo marškinėlių, iš kurių jis ir pasidarė pižamą.

„Dabar einu miegoti su ypatinga pižama. Ją padariau ir „Milan“ puolėjo Mario Balotelli marškinėlių, kuriuos jis vilkėjo mače, kuomet atrėmiau jo baudinį“, - radijui „Onda Cero“ sakė P.Reina.

„Po atremto baudinio aš negalėjau atsispirti šiai progai, todėl ir paprašiau jo marškinėlių. Tai buvo istorinis momentas. Jis man davė juos ir aš iš jų pasidariau netradicinę pižamą“ – tęsė P.Reina.

„Kaip aš atlaikiau tą baudinį? Laukdamas vieną sekundę daugiau nei Mario. Jo stiprybė mušant baudinius yra tai, kad jis tai daro labai ramiai ir išlaukia reikiamos akimirkos. Šįkart aš laukiau ilgiau ir tai pasiteisino“, - užbaigė P.Reina.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų