Vėjus Vietrinas | spartagym.lt nuotr.

Vėjus Vietrinas | spartagym.lt nuotr.

Rygoje (Latvija) praėjusią savaitę vyko K-1 mėgėjų pasaulio taurės etapas, kuriame įvairiose amžiaus grupėse lietuviai iškovojo keturis čempionų titulus.

Suaugusiųjų varžybose lietuviai iškovojo vieną aukso medalį – svorio kategorijos iki 63,5 kg čempionu tapo Deividas Danyla, kuris finale pranoko lenką Cezary Zugajų. Šios kategorijos bronza pasidabino kitas Lietuvos atstovas Igoris Osininas.

Jaunių (iki 18 metų) svorio kategorijos per 85 kg čempionu tapo Vėjus Vietrinas. Jis finale nugalėjo rumuną Tudorą Moraru.

Jaunučių (iki 16 metų) svorio kategorijos iki 75 kg finale Raimondas Avlasevičius įveikė latvį Glebą Ovsjukovą, o berniukų (iki 14 metų) svorio kategorijoje iki 70 kg Vaidotas Riškus finale nugalėjo baltarusį Jegorą Kavalenką.

Kitų lietuvių užimtos prizinės vietos:

Vyrai:

3. Martynas Danius (iki 67 kg)

3. Kirilas Pšonko (iki 76 kg)

3. Karolis Liukaitis (iki 81 kg)

3. Julius Mocka (per 91 kg)

Moterys:

2. Vaida Masiokaitė (iki 60 kg)

Jauniai (iki 18 metų):

2. Gražvydas Kontautas (iki 66 kg)

3. Dainius Džiugas (iki 57 kg)

3. Lukas Lechavičius (iki 63 kg)

Jaunučiai (iki 16 metų):

2. Mantas Stankis (iki 80 kg)

2. Edgaras Tkačenko (per 85 kg)

3. Joris Vietrinas (iki 70 kg)

Berniukai (iki 14 metų):

2. Artūras Strizovas (iki 42 kg)

3. Nojus Medzelas (iki 48 kg)

Berniukai (iki 12 metų):

2. Laurynas Sriubiškis (iki 45 kg)

3. Eitvydas Gaidukas (iki 40 kg)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“
01-23 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-24 „Šiauliai“ 17:00 „Rytas“
01-24 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis-Optibet“

2020/21 m. Eurolyga

01-22 „Žalgiris“ 20:00 „Olympiacos“
01-22 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Barcelona“
01-22 CSKA 21:00 „Fenerbahče“
01-22 „Baskonia“ 22:00 ALBA
01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-23 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United
Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal