Claudio Marchisio | LaPresse/Scanpix nuotr.

Claudio Marchisio | LaPresse/Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ komandos saugas Claudio Marchisio mano, kad puikų žaidimą demonstruojantis „Roma“ klubas yra daug rimtesnis kandidatas kovoti dėl titulo nei „Napoli“ klubas.

„Roma“ klubas šiame sezone laimėjo visus septynis žaistus mačus ir kol kas užima pirmą vietą. Čempionų titulą ginantis „Juventus“ ir „Napoli“ klubas nuo Italijos sostinės ekipos atsilieka 2 taškais.

C.Marchisio mano, kad naujasis „Roma“ treneris Rudi Garcia turėjo didžiulę įtaką geram klubo žaidimui. „Roma“ šiame sezone nežais jokiame Europos turnyre ir „Juventus“ saugas mano, kad tai leis šiam klubui pilnai susitelkti į Italijos čempionatą, o tai juos padarys dar stipresnius.

„Šiame sezone labiau bijau „Roma“ klubo nei „Napoli“. Jų sudėtis smarkiai nepasikeitė, jie turi daug kokybiškų žaidėjų, o naujojo trenerio įtaka yra aiškiai matoma“, - kalbėjo J.Marchisio.

„Šiame sezone „Roma“ nežais Europoje, todėl po kelių nesėkmingų sezonų jie nori atsistatyti. Galbūt, jie yra alkanesni net už mus. Tai padės jiems susikoncentruoti ir siekti pergalių. Žinoma, dar turime palaukti ir pažiūrėti ar „Roma“ išlaikys savo ritmą, bet dabar jie atrodo labai grėsmingai“, - užbaigė „Juves“ saugas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų