Čempionato akimirka | Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Čempionato akimirka | Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo vasaros biatlono čempionatas.

Jaunių (iki 18 metų) vaikinų  sprinto (4 km) varžybose nugalėtoju tapo 4 kartus šaudykloje suklydęs Radoslavas Aleksandrovas (15:25 min.). Sidabras atiteko net 6 kartus šaudykloje klydusiam Šarūnui Juknai (15:50), o bronza – Kiprui Daugirdui (16:10), kuris nepataikė į 4 taikinius.

Individualioje rungtyje (10 km) pavyko atsigriebti Š.Juknai, kuris 7 kartus klydo šaudykloje ir finišą pasiekė per 36 min. 56 sek. Nuo jo gerokai atsiliko artimiausi konkurentai – Adamas Mikelevičius (8 baudos min., 38:40) ir K.Daugirdas (10 baudos min., 39:30).

Jaunių (iki 18 metų) merginų sprinto (3 km) rungtyje nugalėjo Europos jaunių žiemos olimpinio festivalio vicečempionė Gabrielė Leščinskaitė (3 netikslūs šūviai, 13:57 min.). Antra buvo net 7 kartus šaudykloje suklydusi Gaudvilė Nalivaikaitė (14:45), o bronza tenkinosi Kotryna Vitkūnaitė (6 netikslūs šūviai, 16:47).

G.Nalivaikaitė revanšą prieš G.Leščinskaitę pasiekė ilgesnėje – 8 km – rungtyje. Į 6 taikinius nepataikiusi G.Nalivaikaitė finišavo per 33 min. 25 sek., o 5 baudos min. gavusi G.Leščinskaitė užtruko 34 min. 27 sek. Trečia finišavo K.Vitkūnaitė (9 baudos min., 39:40).

Kitų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai:

Jaunučiai vaikinai (iki 16 metų):

Sprintas (3 km):

1. Dainius Bielinis (6 netikslūs šūviai, 13:40 min.)

2. Linas Banys (5, 14:38)

3. Lukas Čepulis (6, 14:43)

Individuali rungtis (8 km):

1. Lukas Čepulis (9 netikslūs šūviai, 28:54 min.)

2. Linas Banys (7, 29:23)

3. Modestas Ibelhauptas (6, 29:37)

Jaunutės merginos (iki 16 metų)

Sprintas (2,4 km):

1. Danielė Paukštytė (5 netikslūs šūviai, 16:00 min.)

2. Alina Tuzikaitė (6, 17:36)

Individuali rungtis (6 km):

1. Alina Tuzikaitė (5 netikslūs šūviai, 31:09 min.)

2. Danielė Paukštytė (6, 32:13)

Berniukai (iki 14 metų):

Sprintas (2,4 km):

1. Haroldas Lapkauskas (4 netikslūs šūviai, 13:09 min.)

2. Nikita Romanovas (4, 13:15)

3. Valentinas Kaznačenko (7, 13:23)

Individuali rungtis (5 km):

1. Nikita Romanovas (9 netikslūs šūviai, 16:26 min.)

2. Valentinas Kaznačenko (10, 16:59)

3. Augustinas Teteriukovas (7, 17:01)

Mergaitės (iki 14 metų):

Sprintas (2,4 km):

1. Nadežda Derendiajeva (5 netikslūs šūviai, 14:01 min.)

2. Anastasija Sapožnikova (2, 15:00)

3. Vitalija Kutkauskaitė (3, 15:03)

Individuali rungtis (4 km):

1. Anastazija Kudriavceva (8 netikslūs šūviai, 18:51 min.)

2. Vitalija Kutkauskaitė (7, 19:00)

3. Viktorija Romanova (9, 19:53)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-24 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-24 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis-Optibet“
01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“

2020/21 m. Eurolyga

01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal
Tre 01-27 Burnley 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-27 Chelsea 20 : 00 Wolverhampton …
Tre 01-27 Brighton & Hov… 21 : 30 Fulham
Tre 01-27 Everton 22 : 15 Leicester City
Tre 01-27 Manchester United 22 : 15 Sheffield United