Sostinės klubo krepšininkų laukia daug ilgų kelionių (Fotodiena.lt)

Sostinės klubo krepšininkų laukia daug ilgų kelionių (Fotodiena.lt)

Per keturias dienas trejas rungtynes laimėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo kelialapį į Eurolygą. Po atrankos turnyro sostinės klubui reikės įprasti prie intensyvaus susitikimų grafiko.

Skaičiuojant nuo spalio 8 dienos, kai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) vilniečiai sužais mačą Utenoje su „Juventus“, Dirko Bauermanno auklėtinių iki Naujųjų metų lauks 22 rungtynės per 71 dieną.

Vidutiniškai kas ketvirtą dieną rungtyniausiantis sostinės klubas tokį intensyvų tvarkaraštį turės būtent dėl kovų VTB Vieningoje.

Pasiruošti atidarymo susitikimui su Atėnų „Panathinaikos“, kuris bus žaidžiamas spalio 17 dieną 19.00 valandą „Siemens“ arenoje, „Lietuvos rytas“ neturės daug laiko, kadangi spalio 13 dieną vilniečiai žais už 1400 km nuo Vilniaus esančiame Žemutiniame Naugarde.

Kai kuriems sirgaliams bus sunku atskirti, kokiame turnyre vilniečiai žaidžia spalio 20 ir 24 dienomis, kai „Lietuvos rytas“ išvykoje dukart susitiks su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ – sekmadienį Vieningoje lygoje, o ketvirtadienį Eurolygoje.

Sunkumų „Lietuvos rytui“ kils lapkritį, kuomet klubas 15 dieną, penktadienį, žais Belgrade su „Crvena Zvezda“, o jau sekmadienį lauks VTB mūšis Donecke su „Donetsk“ ekipa. Be sugrįžimo namo „Lietuvos rytui“ teks pakeliauti ir gruodį, kai iš Tel Avivo teks keltis iš karto į Taliną.

Įdomu tai, kad „Lietuvos rytas“ susidėliojęs taip tvarkaraštį, kad visą lapkritį nežais LKL mačų, o gruodį lauks 4 susitikimai, iš kurių trys – pasibaigus Eurolygos pirmajam etapui.

Akivaizdu tiek, kad „Lietuvos ryto“ klubo lauks toks pats intensyvus grafikas lauks ir po Naujųjų metų, kadangi net ir nepatekus į Eurolygos „Top 16“ varžybas, tektų žaisti Europos taurės antrajame etape, o dar lauks kovos VTB ir LKL frontuose.

Krepsinis.net primena, kad Kauno „Žalgiris“ prieš šį sezoną atsisakė dalyvauti VTB Vieningoje lygoje, motyvuodamas tuo, kad dėl pernelyg intensyvaus tvarkaraščio nespėtų deramai treniruotis ir rengtis būsimoms kovoms.