Francesco Totti šiandien įmušė 230-ąjį lygos įvartį | AFP/Scanpix nuotr.

Francesco Totti šiandien įmušė 230-ąjį lygos įvartį | AFP/Scanpix nuotr.


Italijos „Serie A“ čempionate šiandien buvo sužaisti du septintojo turo mačai. Įdomiausias šios dienos mačas vyko Milane, kur „Inter“ klubas priėmė puikius rezultatus rodančią „Roma“ ekipą. Italijos sostinės ekipa ir toliau stebina visą šalį, nes rezultatu 3-0 įveikė „Inter“ klubą ir taip iškovojo septintą pergalę iš tiek pat galimų.


Svečiai iš Romos šias rungtynes pradėjo tvirtai ir visiems bandė įrodyti, kad jų puikus žaidimas nėra atsitiktinumas. „Roma“ klubas į priekį išsiveržti sugebėjo jau 18 minutę. Gervinho kaip ant lėkštutės padėjo kamuolį klubo kapitonui Francesco Totti, kuris atliko puikų smūgį iš už baudos aikštelės ribų ir Samiras Handanovičius neturėjo jokių šansų jį atlaikyti.


Po kelių minučių pats Gervinho turėjo šansą, tačiau paskutinę sekundę „Inter“ gynėjai išmušė jam kamuolį iš po kojų. Kitoje aikštės pusėje Fredy Guarinas atliko labai stiprų smūgį, bet kamuolys atsimušė į skersinį.


Darbo turėjo ir „Roma“ vartininkas Morganas De Sanctis, kuriam teko atremti Ricky Alvarezo smūgį galva. Progą turėjo ir „Inter“ naujokas Saphiras Taideras, bet jo smūgiuotas kamuolys pataikė į išorinę tinklo dalį.


Šiose rungtynėse taip pat netrūko aistrų, todėl mačo teisėjas turėjo parodyti gan nemažai geltonų kortelių. Vieną iš jų gavo ir Alvaro Pereira, kuris 40 minutę baudos aikštelėje pargriovė Gervinho ir teisėjas už tai dar paskyrė vienuolikos metrų baudinį.


Prie kamuolio stojo F.Totti. Patyręs puolėjas šaltakraujiškai realizavo paskirtą baudinį ir taip pelnė savo 230-ąjį „Serie A“ lygos įvartį.


Negana to, „Roma“ prieš pat pertrauką įmušė ir trečią įvartį. 44 minutę „Roma“ surengė labai greitą kontrataką ir po Kevino Strootmano perdavimo pasižymėjo Alessandro Florenzi. Taigi, iki pertraukos „Roma“ susikrovė net trijų įvarčių pranašumą.


„Inter“ antrajame kėlinyje bandė jį kuo greičiau sumažinti, bet „Roma“ gynyba dirbo užtikrintai. Greito įvarčio Milano klubas neįmušė, todėl „Roma“ po truputį artėjo pergalės link. 67 minutę „Inter“ visgi įmušė įvartį, bet jis dėl taisyklių pažeidimo nebuvo įskaitytas. Teisėjas nusprendė, kad Andrea Ranocchia prasižengė prieš „Roma“ vartininką M.De Sanctisą ir rezultatas nepasikeitė.


73 minutę „Roma“ klubas bandė dar kartą panaudoti savo greitį. Gervinho pasileido į labai greitą kontrataką ir išbėgo prieš vartininką, bet jis atlaikė afrikiečio smūgį ir „Roma“ turėjo tenkintis tik kampiniu.


Po dviejų minučių į „Roma“ vartus smūgiavo Mauro Icardi, tačiau „Amžinojo miesto“ ekipos vartininkas atlaikė šį smūgį ir sugavo kamuolį


79 minutę „Roma“ liko mažumoje. Antrą geltoną kortelę gavo krašto gynėjas Federico Balzaretti, todėl „Inter“ turėjo dešimt minučių ir kiekybinę persvarą, kad padarytų stebuklą.


Tačiau to „Inter“ klubui buvo per mažai ir daugiau įvarčių šiame mače nebuvo. „Roma“ klubas iškovojo septintą pergalę ir su 21 tašku toliau užima pirmą vietą. „Inter“ klubas su 14 taškų rikiuojasi 4 vietoje.


Rezultatai:  •  


  • „Chievo“ 0 – 1 „Atalanta“


  • 16‘ [0 – 1] Maxi Moralez


 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų