Alexanderis Dale'as Oenas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Alexanderis Dale'as Oenas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Pasaulio plaukimo čempionas norvegas Alexanderis Dale‘as Oenas mirė po širdies smūgio treniruočių stovykloje Arizonoje (JAV).

2011 metų pasaulio plaukimo krūtine čempionas A.Dale‘as Oenas buvo rastas gulintis vonios kambaryje. Jo komandos draugai neramiai laukė ir stebėjosi, kodėl Norvegijos plaukikas taip ilgai užtruko duše. Galiausiai patikrinus vonios kambarį, sportininkas buvo rastas gulintis. A.Dale‘ą Oeną nuvežus į ligoninę buvo konstatuota norvego mirtis.

Norvegijos olimpinės rinktinės gydytojas Ola Ronsenas negalėjo patikėti šia nelaime.

„Tai neįtikėtinai tragiška ir liūdna žinia. Kaip gydytojui, man labai skaudu, kad nesugebėjome jo atgaivinti. Padarėme viską, ką galėjome, išbandėme visas procedūras, bet jo išgelbėti nebepavyko, – liūdnai kalbėjo O.Ronsenas.

26-erių metų A.Dale‘as Oenas buvo viena didžiausių norvegų vilčių Londono olimpinėse žaidynėse. 2008 metais Pekino olimpiadoje plaukikas iškovojo sidabro medalį.

Užuojautą sportininko artimiesiems iš karto pareiškė aukščiausi Norvegijos sporto vadovai.

„Tai liūdniausia diena Norvegijos plaukimo sporto istorijoje. Mūsų visų mintys yra su A.Dale‘u Oenu“, - teigė Norvegijos plaukimo federacijos prezidentas Peras Rune‘as Eknesas.

„Norvegijos sportas neteko savo herojaus. Jis buvo ne tik nuostabus plaukikas, bet ir puikaus būdo žmogus“, - sakė Norvegijos olimpinio komiteto prezidentas Borre‘as Rognilenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų