M.Gecevičius sugriebė net 8 atšokusius kamuolius (Fotodiena.lt)

M.Gecevičius sugriebė net 8 atšokusius kamuolius (Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ Eurolygos atranką „Siemens“ arenoje pradėjo pergale. Sostinės krepšininkai 80:71 nugalėjo Rygos VEF klubą.

Po rungtynių rūbinėje Martynas Gecevičius garsiai komandos draugams pareiškė, kad gavo SMS žinutę iš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ puolėjo Artūro Jomanto, kuris pasveikino vilniečius su pergale.

Kalbėdamas apie dvikovą 11 taškų įmetęs ir 8 kamuolius sugriebęs M.Gecevičius džiaugiasi pasiekta pergale ir tikisi sėkmingos ketvirtadienio mačo prieš Oldenburgo „EWE Baskets“ baigties.

 „Geriau blogiau žaisti ir laimėti, nei gražiai rungtyniauti ir patirti nesėkmę. Nežaidėme idealiai, bet tikrai pakankamai neblogai sekėsi. Galėjome laimėti ir lengviau, kai pirmavome 15 taškų, bet ne pirmą kartą šį sezoną taip jau buvo. Prieš „Neptūną“ toks atvejis irgi buvo, kai leidome varžovams priarėti. Svarbiausia, kad laimėjome“, – pasakojo snaiperis.

– Jautėsi, kad esate stipresni ir latviams nepavyks „užsikabinti“?

– Aišku, kad buvome stipresni, bet tai reikėjo įrodyti aikštelėje.

– Rimas Kurtinaitis sakė, kad atrankos turnyras yra sunkesnis už Eurolygos finalinį ketvertą. Sutinkate su tuo?

– Finaliniame ketverte susirenka pajėgiausios keturios komandos ir tuomet jau kaip būna, taip būna. Čia yra kova, kad tik žaistum tame turnyre. Sezono pradžioje vyksta turnyras ir dar komandos yra nesusižaidusios, o ir nemažai krepšininkų atvažiuoja ką tik po Europos čempionato. Tikrai yra pakankamai sudėtinga visoms komandoms. Galbūt toms ekipoms, kurios neturi rinktinių krepšininkų, yra kažkiek lengviau.

– Žaisite prieš „EWE Baskets“. Gal teko matyti jų ekipą?

– Šiek tiek žiūrėjome prieš savo rungtynes. „EWE Baskets“ demonstruoja daugiau individualų krepšinį, mėgsta žaisti amerikietiško stiliaus vienas prieš vieną. Treneriai atliks analizę ir ketvirtadienį turėsime tikslesnį vaizdą apie Vokietijos klubą. Reikia vokiečius „imti“.

– „Siemens“ arenoje susirinko nemažai žiūrovų. Tikitės, kad ketvirtadienį jų bus dar daugiau?

– Norėtųsi, kad būtų daugiau. Mes žaidžiame krepšinį, todėl norime namuose žaisti prieš kuo didesnę žiūrovų armiją ir jausti jų palaikymą. Smagu būtų, kad sirgaliai susirinktų ir padėtų mums laimėti.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų