Treneris buvo patenkintas pergale (Fotodiena.lt)

Treneris buvo patenkintas pergale (Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda pergalingai pradėjo kelią kelialapio į Eurolygą link. Sostinės komanda, vadovaujama Dirko Bauermanno, rezultatu 80:71 įveikė Rygos VEF ekipą, prie kurios vairo stovi Ramūnas Butautas.

Po rungtynių vilniečių vyriausiasis treneris teigė, jog šiame mače galima buvo išvysti tiek gerų, tiek prastų epizodų.

„Rygos komanda – labai stipri. Esame patenkinti rezultatu, bet pasirodymas buvo kartais geras, kartais – blogas. Vis dėlto mūsų komanda – nauja, reikės laiko, kad išspręstume problemas ir taptume stipriais. Kiekvienos rungtynės dabar yra svarbios, kiekvienas žaidėjas yra svarbus. Esame pajėgūs tapti stipria ekipa“, – sakė strategas.

„Seibutis yra svarbus žmogus komandoje, siekiantis padėti ekipai pasiekti pergales. Žinome, kad jis yra geras žaidėjas, todėl lemiamais momentais mačo pabaigoje vadovavimą žaidimui patikėjome jam. Cookas yra labai svarbus mūsų komandai, jam reikia suteikti progų žaisti, ne tik gintis, bet ir pulti, nes jis tai puikiai sugeba. Beje, jei pastebėjote, šiame mače koncentravomės į žaidimą „du prieš du“, – Renaldo Seibučio ir Omaro Cooko indėlį į komandą vertino treneris.

„Būsimi varžovai yra komanda, pilna krepšininkų, galinčių puikiai žaisti individualiai. Oldenburgo ekipa rungtyniauja kartu jau gana ilgai. Atmosfera mums turėtų padėti ir palaikymas mums yra labai svarbus, o jį mes tikrai jaučiame. Galbūt yra gerai, kad mūsų varžovai – vokiečiai, nes žaidėjus žinau gana gerai, taip pat jų žaidimo sistemą. Man nesvarbu, kokie mūsų varžovai, tikiu savo vyrais“, – optimizmo nestokojo D.Bauermannas.  

„Lietuvos ryto“ ir Oldenburgo „EWE Baskets“ dvikova vyks ketvirtadienį 18.00 valandą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų