Strategas džiaugėsi T.Delininkaičio žaidimu (Fotodiena.lt nuotr.)

Strategas džiaugėsi T.Delininkaičio žaidimu (Fotodiena.lt nuotr.)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda pergalingai pradėjo kelią kelialapio į Eurolygą link. Sostinės komanda, vadovaujama Dirko Bauermanno, rezultatu 80:71 įveikė Rygos VEF ekipą, prie kurios vairo stovi Ramūnas Butautas.

Po mačo Rygos komandos vyr. treneris teigė, jog dėl pralaimėjimo nekaltina nieko, nes šiandien vilniečiai buvo tiesiog stipresni. 

„Sveikinu „Lietuvos rytą“ su pergale. Jie iniciatyvą rankose turėjo beveik visą mačą, bet raktų į pergalę mes bandėme ieškoti kitais būdais, tačiau to nepakako. Mums trūko jėgos po krepšiu, o varžovai tą išnaudojo. Nesame geri metikai, bet šiandien susikūrėme neblogų progų. Noriu palinkėti vilniečiams sėkmės kituose mačuose“, – kalbėjo treneris.

„Komplektacija šiemet vyko sunkiai, ligos išguldė dalį žaidėjų, Delininkaitis prisijungė visai neseniai. Tai atsiliepė ir šiose rungtynėse. Mes buvome išmušti iš įprasto žaidimo ritmo. Lawalas neatvyko į rungtynes tik dėl jam žinomų priežasčių, tuo patenkintas nesu. Pradėsime konsultaciją su jo agentu ir sieksime nutraukti kontraktą. Vis dėlto mes nesiteisiname, nes skęstančiųjų bėdos – tik jų pačių reikalas“, – pridūrė strategas.

„Mūsų komanda šiemet yra atjauninta. Turime talentingą komandą, žaidėjai žaidžia savo amžiaus grupių rinktinėse. Šalia jų turi būti ir patyrę, rodantys pavyzdį, mokantys nuimti stresą krepšininkai, būtent toks yra Delininkaitis. Žinoma, jam yra sunku, nes jis rungtyniauja tiek gynėjo, tiek įžaidėjo pozicijose, turi išmokti 60 derinių. Nemanau, kad Delininkaitis yra pervargęs. Seibutis – galbūt, nes buvo vienas rinktinės lyderių. Manau, kad Delininkaičiui reikia laiko apsiprasti prie naujos komandos. O iš Seibučio tokio žaidimo ir tikėjomės, jis rungtyniavo kaip Seibutis, kitaip ir negalėjo žaisti“, – sakė R.Butautas.

Paklaustas, kaip gali pakomentuoti kalbas apie specialiai slėptus derinius, strategas nestokojo emocijų.

„O jūs manot, kad aš turiu viską „Lietuvos rytui“ paduoti į rankas? Jie turi patys rinkti informaciją. Kodėl jų derinius žinojome mes? Apie sportinę etiką galiu kalbėti daug, bet to daryti neketinu. Nežinau, ar Bauermanno žodžiai buvo iš jo lūpų, ar iš žurnalistų, tačiau tai nesvarbu“, – kalbėjo treneris.

Prie sveikinimų vilniečiams prisidėjo ir VEF ekipoje rungtyniaujantis Tomas Delininkaitis.

„Norėčiau pasveikinti varžovus su pergale. Šiandien mes nevykdėme savo plano, pralaimėjome kovą po krepšiu, o tai suteikia papildomų progų organizuoti atakas. Dėl to mums šiandien nepavyko laimėti. Atvažiavau į komandą paskutinis, su ekipa treniravausi vos tris dienas. Norisi kuo greičiau įsilieti, laisviau pulti, bet reikia dar daug galvoti, ką ir kaip daryti. Man buvo gana sunku pasiruošti šiam mačui“, – sakė žaidėjas.  

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų