Šaudymas iš lanko | AFP/Scanpix nuotr.

Šaudymas iš lanko | AFP/Scanpix nuotr.

Antalijoje (Turkija) prasidėjo pasaulio šaudymo iš lanko čempionatas, kurio dalyviai pradėjo kovas kvalifikacinėmis varžybomis.

Sėkmingai varžybas skriemulinių lankų grupėje pradėjo Vladas Šigauskas. 700 taškų atrankoje surinkęs lietuvis tarp 102-ių dalyvių pasiekė 27-ą rezultatą ir pirmajame atkrintamųjų varžybų rate išmėgins jėgas su 86-ą vietą atrankoje pelniusiu Eduardo Gonzalezu iš Venesuelos.

Kitas lietuvis Jonas Šerna (657 tšk.) kvalifikacijoje liko tik 98-as ir kovos su 15-ą reitingą gavusiu D.Biermanu iš Pietų Afrikos.

Moterų kvalifikacinėse varžybose Inga Kizeliauskaitė (658 tšk.) užėmė 56-ą vietą, o Jelena Babinina (649 tšk.) liko 67-a tarp 78-ių dalyvių.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate I.Kizeliauskaitė susitiks su Naujosios Zelandijos atstove Barbara Scott (57 vieta), o J.Babinina – su olande Irina Markovič (46 vieta).

Mišrių porų atrankinėse varžybose V.Šigauskas ir I.Kizeliauskaitė surinko 1358 tšk. ir užėmė 23-ą vietą bei nepateko į atkrintamąsias varžybas. Iki pajėgiausių 16-uko jiems pritrūko 14 taškų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141