Šaudymas iš lanko | AFP/Scanpix nuotr.

Šaudymas iš lanko | AFP/Scanpix nuotr.

Antalijoje (Turkija) prasidėjo pasaulio šaudymo iš lanko čempionatas, kurio dalyviai pradėjo kovas kvalifikacinėmis varžybomis.

Sėkmingai varžybas skriemulinių lankų grupėje pradėjo Vladas Šigauskas. 700 taškų atrankoje surinkęs lietuvis tarp 102-ių dalyvių pasiekė 27-ą rezultatą ir pirmajame atkrintamųjų varžybų rate išmėgins jėgas su 86-ą vietą atrankoje pelniusiu Eduardo Gonzalezu iš Venesuelos.

Kitas lietuvis Jonas Šerna (657 tšk.) kvalifikacijoje liko tik 98-as ir kovos su 15-ą reitingą gavusiu D.Biermanu iš Pietų Afrikos.

Moterų kvalifikacinėse varžybose Inga Kizeliauskaitė (658 tšk.) užėmė 56-ą vietą, o Jelena Babinina (649 tšk.) liko 67-a tarp 78-ių dalyvių.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate I.Kizeliauskaitė susitiks su Naujosios Zelandijos atstove Barbara Scott (57 vieta), o J.Babinina – su olande Irina Markovič (46 vieta).

Mišrių porų atrankinėse varžybose V.Šigauskas ir I.Kizeliauskaitė surinko 1358 tšk. ir užėmė 23-ą vietą bei nepateko į atkrintamąsias varžybas. Iki pajėgiausių 16-uko jiems pritrūko 14 taškų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

11-17 „Juventus“ 17:20 „Skycop“
11-18 „Žalgiris“ 17:00 „Šiauliai“
11-18 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“
11-18 „Lietkabelis“ 17:20 „Pieno žvaigždės“
11-18 „Nevėžis“ 18:15 „Dzūkija“

Eurolyga 2018/2019

11-15 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Milano „AX Armani Exchange“
11-15 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
11-15 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Stambulo „Fenerbahce“
11-15 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Maskvos CSKA
11-15 Madrido „Real“ 22:00 Maskvos srities „Chimki“
11-16 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Atėnų Panathinaikos
11-16 Kauno „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
11-16 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Tel Avivo „Maccabi“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 11-24 Watford 17 : 00 Liverpool
Šeš 11-24 West Ham United 17 : 00 Manchester City
Šeš 11-24 Brighton & Hov… 17 : 00 Leicester City
Šeš 11-24 Manchester United 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 11-24 Fulham 17 : 00 Southampton
Šeš 11-24 Everton 17 : 00 Cardiff City
Šeš 11-24 Tottenham Hotspur 19 : 30 Chelsea
Sek 11-25 AFC Bournemouth 15 : 30 Arsenal
Sek 11-25 Wolverhampton … 18 : 00 Huddersfield Town
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

11-21 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
11-22 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
11-29 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
12-01 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Geležinis vilkas“
12-04 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141