Rudi Garcia | AFP/Scanpix nuotr.

Rudi Garcia | AFP/Scanpix nuotr.

Buvo kalbama, kad prieš prasidedant Italijos „Serie A“ sezonui, šios lygos favoritai bus Turino „Juventus“ ir „Napoli“ klubai. Šios komandos ir yra lentelės viršuje, bet juos, kiek netikėtai, lenkia „Roma“ klubas, kuris vasarą pardavė ne vieną lyderį.

Italijos sostinės komanda vasarą nusprendė į trenerio kėdę pasodinti Rudi Garcia ir tai, kol kas atrodo, buvo labai geras sprendimas. „Roma“ laimėjo visus šešis „Serie A“ žaistus mačus ir tai yra geriausias klubo startas istorijoje.

Savaitgalį „Roma“ savo aikštėje net 5-0 sutriuškino „Bologna“ komandą ir po šios pergalės „Roma“ dvejais taškais lenkia „Juventus“ ir „Napoli“ ekipas. Tačiau Romos miesto komandos treneris R.Garcia neskuba savo komandos įrašyti į lyderių gretas ir teigia, kad jis nori su „Roma“ tik grįžti į Europos turnyrus.

„Savo nuomonės nepakeičiau. Mūsų šio sezono tikslas yra grįžti į Europą ir stengtis neatsilikti nuo favoritų „Napoli“ bei „Juventus“. Kai žaisime su jais, pamatysime kokiame lygyje esame. Juos lenkiame tik 2 taškais, o tai praktiškai yra niekas“, - kalbėjo R.Garcia.

Praėjusiame sezone „Roma“ užėmė šeštą vietą, o Italijos taurės finale pralaimėjo „Lazio“ klubui ir taip „Roma“ liko už Europos borto. Šiame sezone R.Garcia treniruojamas klubas atrodo daug geriau. „Roma“ įmušė jau 17 įvarčių, o juos pelnė 9 skirtingi žaidėjai. Tai parodo, kad „Roma“ klube įvarčius gali mušti bet kas ir tai tikrai nėra vieno žaidėjo komanda. „Roma“ gynyba taip pat atrodo gerai ir per šešis mačus ji praleido vos vieną įvartį.

„Mes nesame tobula komanda. Tokios komandos nėra, kadangi visada gali tobulėti. Visgi, mūsų geri rezultatai yra žaidėjų nuopelnas. Jie žaidžia su entuziazmu ir pasimėgavimu. Turime talentingų žaidėjų ir tą jau galėjote pamatyti“, - užbaigė R.Garcia, kurio savaitgalį lauks rungtynės su Milano „Inter“.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų