M.Gecevičius tvirtina, kad S.Babrauskas dabar dar daugiau kalba, nei anksčiau (Fotodiena.lt)

M.Gecevičius tvirtina, kad S.Babrauskas dabar dar daugiau kalba, nei anksčiau (Fotodiena.lt)

Po pertraukos į Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos gretas sugrįžęs Martynas Gecevičius iš karto ėmėsi darbo ir jau pirmose oficialiose sezono rungtynėse įmetė 22 taškus bei atvedė ekipą į pergalę prieš Klaipėdos „Neptūną“ – 87:78.

Snaiperio ir viso „Lietuvos ryto“ klubo šią savaitę laukia sunkus išbandymas – Eurolygos atrankos kova sostinės „Siemens“ arenoje. Pirmasis vilniečių varžovas – Ramūno Butauto treniruojamas Rygos VEF su Tomu Delininkaičiu.

„Dabar jau kelias dienas esame pilnos sudėties, kai atvažiavo Seibutis. Treneris prisijungė prie mūsų prieš kelias savaites. Sužaidėme pakankamai draugiškų rungtynių, todėl manau, kad atrankai pasiruošėme neblogai“, – sakė gynėjas.

– Rungtynėse su „Neptūnu“ pavyko nušlifuoti derinius?

– Dabar dar tik sezono pradžia, tai žiūrime, kur esame, ką reikia tobulinti. Tokios rungtynės parodo, kur reikia dar padirbėti gynyboje ir puolime. Treneriai tai mato ir taisome klaidas per treniruotes.

– Kaip keičiasi pasirengimas sezonui, kai jo pradžioje laukia toks atsakingas turnyras?

– Galbūt kažkiek kreipiama daugiau dėmesio taktikai ir žaidimui aikštelėje. Fizinio pasirengimo buvo šiek tiek mažiau, nes reikėjo gerai atrodyti aikštelėje. Jeigu greičiau bėgsi, bet nepataikysi ir priimsi blogus sprendimus, tai nepadės laimėti.

– Kokį žaidimą demonstruoja VEF?

– VEF labai slapstosi ir labai sunku apie juos buvo gauti informacijos. Šiaip kažkiek matėme juos ir žinome jų krepšininkus. Žaidimo planą ir veiksmus daugmaž žinome.

– Tomas Delininkaitis labai sustiprino VEF?

– Žinoma, nes tai yra aukštos klasės krepšininkas. VEF turi gerą įžaidėją Browną, kuris su Tomu sudarys gynėjų tandemą. Tai ir bus stiprioji Rygos ekipos pusė.

– Spėjo Renaldas Seibutis apsiprasti komandoje?

– Renaldas žaidė praėjusį sezoną. Visi derinius žaidžia beveik tuos pačius, tiesiog skiriasi, ko treneris reikalauja. Žaidėjus ir trenerį Renaldas pažįsta, todėl jam nereikėjo daug laiko, kad priprastų prie komandos.

– Po pertraukos sugrįžote į „Lietuvos rytą“. Kokie pagrindiniai pasikeitimai?

– Žaidėjai pasikeitė, nes nuo tada liko tik Stepas. Visi kiti krepšininkai pažįstami ir žinomi. Užsieniečiai tikrai draugiški tiek aikštelėje, tiek už jos ribų, todėl problemų nebuvo ir nebus. Salės tos pačios, tik pasikeitė kai kurie treneriai.

– Steponas Babrauskas nepasikeitęs?

– Ne, tik dar daugiau šneka.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų