O.Cookas yra vienas vyriausių sostinės komandos žaidėjų (Fotodiena.lt)

O.Cookas yra vienas vyriausių sostinės komandos žaidėjų (Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos vyriausiasis treneris Dirkas Bauermannas prieš kelias dienas viešai pareiškė, kad komandos lyderis yra amerikietis Omaras Cookas.

„Martynas Gecevičius yra puikus metikas, bet mūsų lyderis – Omaras Cookas“ , – po dvikovos su Klaipėdos „Neptūnu“ kalbėjo strategas.

Pats amerikietis Eurolygos atrankos išvakarėse nenorėjo savęs vadinti lyderiu, bet pripažino, jog jam reikia imtis iniciatyvos, kadangi yra vienas vyriausių krepšininkų ekipoje.

– Esate pasirengę Eurolygos atrankai?

– Esu sujaudintas, nes žaisime tokį svarbų turnyrą savo namų arenoje. Turėjome labai gerą pasirengimo laikotarpį. Dabar susirinko visa komanda ir esame pasiruošę žaisti.

– Ar jums didelis skirtumas žaisti Eurolygoje ir Europos taurėje?

– Didelis skirtumas, nes Eurolyga stipriausia lyga Europoje, o Europos taurė – antra pagal pajėgumą. Norime rungtyniauti Eurolygoje prieš stipriausius klubus, todėl kovosime dėl patekimo.

– Kaip jums sekasi apsiprasti Vilniuje?

– Viskas labai gerai. Esu laimingas, nes turiu šaunius komandos draugus ir mėgaujuosi žaisdamas krepšinį.

– Ką galite pasakyti apie VEF komandą?

– Nieko nežinau, kadangi niekada nesu rungtyniavęs prieš šį klubą. Jie turi greitus gynėjus. Bet turime koncentruotis į savąjį žaidimą. Jie žaidžia atrankoje, todėl turi būti gera komanda.

– Treneris sakė, kad jūs esate komandos lyderis. Ar toks ir jaučiatės?

– Dažniausiai esu tylus vyrukas. Esu vienas vyriausių šioje komandoje (amerikiečiui – 31-eri. Už jį vyresnis tik Andreas Glyniadakis, kuriam neseniai sukako 32-eji – Krepsinis.net), todėl turiu būti lyderiu ir imtis iniciatyvos.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų