D.Bauermannas tiki savo auklėtinių sėkme atrankoje (Fotodiena.lt)

D.Bauermannas tiki savo auklėtinių sėkme atrankoje (Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas antradienį pradės Eurolygos atrankos kovas „Siemens“ arenoje. Pirmuoju sostinės ekipos varžovu bus Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF komanda su Tomu Delininkaičiu. 

Lietuvos vicečempionų vyriausiasis treneris Dirkas Bauermannas teigė, kad apie varžovus buvo sunku surinkti norimą informacijos kiekį, kadangi šie draugiškas rungtynes žaidė slapta. Kalbėdamas apie atrankos turnyrą vokietis pažymėjo, jog labai sunku vertinti savo auklėtinių pajėgumą, kadangi sezonas vos prasidėjo.

„Dabar yra labai ankstyva sezono stadija, todėl toks turnyras yra tarsi loterija. Tu nežinai, kokio pajėgumo esi, todėl reikia ir trupučio sėkmės. Komanda dirba sunkiai ir su lyg kiekvienu maču geriname savąjį žaidimą. Tiesa, kol kas dar per anksti būti geros sportinės formos. Sunku tokios svarbos susitikimus žaisti taip anksti, todėl tikimės, jog sirgaliai ateis ir palaikys mus. Mes kovosime ir atiduosime visas jėgas. Manau, kad turime geras galimybes, nors dar anksti kažką spręsti“, – dėstė strategas.

– Ką galite pasakyti apie VEF ekipą?

– Jie turi labai gera įžaidėją Browną, kuris moka rinkti taškus bei praėjusį sezoną sėkmingai rungtyniavo Turkijoje. VEF šiek tiek slėpėsi, todėl mums buvo sunku gauti daug informacijos apie juos. Bet mes žinome visus žaidėjus ir juos matėme turnyre Kaune. Taip, tai buvo ankstyva pasirengimo stadija, bet vis tiek. Turime žaisti savąjį žaidimą ir būti agresyvūs gynyboje. Privalome naudoti greitą puolimą, kad lengviau pelnytume taškus. Jeigu mes tai darysime, galime nugalėti bet ką.

Jeigu pateksite į Eurolygą, galbūt žaidėjams surengsite šventę?

– (Šypteli). Jeigu pateksime į Eurolygą, tai bus puiku. Toks klubas kaip „Lietuvos rytas“ iš tokio miesto kaip Vilnius turėjo būti Eurolygoje, todėl esu nusivylęs vardinių kvietimų dalybomis praėjusią vasarą. Kartais tokie dalykai nutinka, todėl turime kitaip kovoti. Žinome, jog bus labai sunku ir susirinks labai stiprios aštuonios komandos, tarp kurių esame ir mes. Jeigu pateksime į Eurolygą, tada galėsime šiek tiek atšvęsti.

– Esate patenkintas komandos žaidimu šeštadienio rungtynėse prieš „Neptūną“?

– Kai esi treneris, niekada negali būti patenkintas komandos žaidimu. Mes turime daug gerų žaidėjų ir tai buvo pirmas mūsų sezono mačas, todėl žinojome, kad bus banguotas žaidimas. Esu patenkintas, bet ne laimingas. „Neptūnas“ yra gera komanda, o mes turime kiekvienose rungtynėse gerinti savo žaidimą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų