Diana Rasimovičiūtė | Lietuvos biatlono fed. nuotr.

Diana Rasimovičiūtė | Lietuvos biatlono fed. nuotr.

Šeštadienį Madonoje (Latvija) vyko atviras Lietuvos vasaros biatlono čempionatas, kuriame dalyviai varžėsi sprinto rungtyje.

Tarp vyrų nugalėtoju tapo latvis Andrejus Rastorgujevas, kuris 10 km distanciją įveikė per 24 min. 29 sek. Šaudyklose latvis prašovė vos sykį. Antrą vietą užėmė kitas Latvijos atstovas Edgaras Piksonas (25:18).

Trečias finišavo lietuvis Karolis Zlatkauskas (26:14), prašovęs 4 sykius. 3 klaidas šaudyklose padaręs Karolis Dombrovskis liko ketvirtas (27:42). 7-ą vietą tarp 9-ių dalyvių užėmė Rokas Suslavičius (28:44).

Šiose varžybose dėl ligos nestartavo pajėgiausias Lietuvos biatlonininkas Tomas Kaukėnas.

Moterų varžybose dalyvavo vos dvi sportininkės. Favorite laikyta Diana Rasimovičiūtė (24:09) šaudyklose suklydo net 4 sykius ir vos aplenkė tik sykį suklydusią Nataliją Paulauskaitę (24:19). Moterys varžėsi 7,5 km trasoje.

Kitų amžiaus grupių prizininkai ir lietuvių užimtos vietos:

Jaunuoliai (B grupė)

1. Linardas Zemelis (Latvija) 26:03

2. Aleksandras Patrijukas (Latvija) 26:33

3. Nauris Birkentalis (Latvija) 30:11

...

6. Nikolajus Kondratovas 31:53

...

8. Arnoldas Mikelkevičius 33:44

Jaunuolės (B grupės)

1. Gaudvilė Nalivaikaitė 24:05

2. Marija Kažnačenko 28:59

3. Laura Belajeva (Latvija) 30:57

Jauniai (C grupė)

1. Ingusas Deksnis (Latvija) 20:58

2. Vladislavas Nadaivodinas (Latvija) 21:3

3. Lukas Čepulis 21:47

4. Šarūnas Jukna 21:57

5. Michailas Ostryjus 21:59

6. Adamas Mikelevičius 23:07

7. Kipras Daugirdas 24:01

...

9. Vladas Banys 24:31

...

12. Vilmantas Jakniūnas 26:34

Jaunės (C grupė)

1. Gabrielė Leščinskaitė 19:41

2. Rasma Rudzite (Latvija) 21:07

3. Kotryna Vitkūnaitė 21:26

Jauniai (D grupė)

1. Dainius Bielinis 18:45

2. Alvis Škepas (Latvija) 18:51

3. Artiomas Blinovas 19:03

4. Modestas Ibelhauptas 19:13

5. Arnoldas Lepiochinas 19:13

...

11. Linas Banys 20:27

...

15. Gytautas Gudeliauskas 24:00

Jaunės (D grupė)

1. Krista Razgale (Latvija) 17:17

2. Regina Rudzite (Latvija) 17:20

3. Madare Zake (Latvija) 18:06

4. Danielė Paukštytė 18:36

5. Alina Tuzikaitė 19:22

Lietuvos biatlono rinktinės nariai pasiruošimą sezonui tęs mokomojoje treniruočių stovykloje Austrijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-19 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-19 West Ham United 20 : 00 West Bromwich …
Ant 01-19 Leicester City 22 : 15 Chelsea
Tre 01-20 Leeds United 02 : 00 Southampton
Tre 01-20 Manchester City 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-20 Fulham 22 : 15 Manchester United