L.Brazdauskis negali rungtyniauti (Fotodiena.lt nuotr.)

L.Brazdauskis negali rungtyniauti (Fotodiena.lt nuotr.)

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) naujokei Alytaus „Dzūkijos“ komandai teks gelbėtis pačiai. Ligų ir traumų pakirsta ekipa tikėjosi, kad ketvirtadienį įvyksiančios sezono atidarymo rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu“ bus nukeltos, tačiau LKL klubų valdyba vienbalsiai nesutiko patenkinti alytiškių prašymo.

Į LKL „Dzūkija“ kreipėsi, nes prarado daugiau nei pusę komandos – iš devynių žaidėjų žaisti nerekomenduojama šešiems. „Valdyba nesutiko patenkinti prašymo. Tam yra daug niuansų, o be to, šiandieną dar galima pateikti paraišką naujų krepšininkų registracijai“, – lrytas.lt sakė LKL generalinis direktorius Linas Gilys.

Komanda – išguldyta

„Turime devynis krepšininkus. Keturi serga, dar du – traumuoti, – portalui lrytas.lt sakė „Dzūkijos“ komandos vadybininkas Povilas Tamulynas. – Alytuje siaučia virusas, kuris pereina į sinusitą. Keturi mūsų krepšininkai yra pasigavę šį virusą, o du iš jų jau serga sinusitu.“

Be Adamo Lapeto, Žydrūno Kelio, Luko Brazdauskio ir Giedriaus Kurtinaičio „Dzūkijoje“ žaisti negali dar du krepšininkai – Nikola Radosičius ir Luisas Jamesas jaunesnysis.

„Šie žaidėjai patyrė traumas“, – sakė P.Tamulynas, tačiau pabrėžė, kad būdų, kaip kovoti su „Neptūnu“, atras.

„Visi minėti krepšininkai pilnai žaisti negali, tačiau jeigu reikia – kovosime su sergančiais, nieko daugiau nepadarysi“, – kalbėjo P.Tamulynas.

Tad Alytaus „Dzūkijai“ jau ketvirtadienį 19 val. „Švyturio arenoje“ teks kovoti su „Neptūnu“.

Išvengė nuostolių

LKL valdybos sprendimas padėjo išvengti galvos skausmo Klaipėdos „Neptūnui“. Dar prieš sprendimo paskelbimą klubo direktorius Osvaldas Kurauskas neslėpė, kad jeigu tektų mačą nukelti – problemų būtų ne viena.

„Surasti vietos kalendoriuje mums būtų ypač sunku. Mūsų laukia penki mačai Jungtinėje lygoje, Europos taurėje. Mes ir taip penkerioms rungtynėms nerandame vietos. Laisvos vietos paieškos kelia problemų. Iki Naujųjų metų – niekaip. Be to, dar arena turi planuotis savo renginius“, – sakė O.Kurauskas.

Jeigu „Dzūkijos“ prašymas būtų patenkintas, „Neptūnui“ už tai būtų tekę ir patuštinti piniginę.

„Šildymo sezono metu mums arenos mokestis pabrangsta 5 tūkstančiais litų, todėl patirsime ir finansinius nuostolius. Pirmosios rungtynės kelia ažiotažą, todėl yra nupirkta daug bilietų. „Neptūno“ komandos mačus visada lanko nemažai žmonių – renkasi apie 2 tūkstančius, todėl yra visokių detalių“, – kalbėjo O.Kurauskas.

Martynas Suslavičius, lrytas.lt

 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų