„Udinese“ – „Genoa“ rungtynių nuotrauka | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Udinese“ – „Genoa“ rungtynių nuotrauka | LaPresse/Scanpix nuotr.


Antradienį Italijoje buvo pradėtas 5-asis „Serie A“ lygos turas. Šiandien buvo sužaistas tik vienas mačas, kuriame „Udinese“ klubas 1-0 įveikė „Genoa“ komandą.


„Udinese“ aktyviai pradėjo rungtynes. Jau pirmosiomis minutėmis smūgius atliko Thomasas Heurtauxas ir Antonio Di Natale, tačiau „Genoa“ vartininkas Matia Perinas sužaidė patikimai. Įspūdingą smūgį bandė atlikti ir Maicosuelis, bet brazilo smūgiuotas kamuolys praskriejo visai greta vartų.


„Genoa“ gretose progą turėjo Moussa Konate, bet jam nepavyko įveikti „Udinese“ vartininko Ivano Kelava. Kitame aikštės gale A.Di Natale pelnė įvartį, bet jam buvo užfiksuota nuošalė. Iki pertraukos galimybę pasižymėti turėjo ir Roberto Pereyra, bet jam nepavyko pataikyti į vartų stačiakampį.


Antrajame kėlinyje „Udinese“ toliau dominavo aikštėje, bet greito įvarčio jiems ir vėl nepavyko įmušti. Antrojo kėlinio pradžioje po keitimo į aikštę žengęs Luisas Murielis iškart suaktyvino „Udinese“ puolimą. Kolumbietis turėjo dvi geras progas, bet jam nepavyko tiksliai pataikyti į vartus.


79 minutę visgi buvo įmuštas pirmasis mačo įvartį. Po A.Di Natale baudos smūgio kamuolys atsimušė į Emanuele Calaio galvą ir įlėkė į „Genoa“ vartus.


„Genoa“ gretose rezultatą bandė atstatyti Luca Antonini, tačiau Emmanuelis Agyemangas-Badu galėjo padidinti „Udinese“ pranašumą, bet jam pritrūko tikslumo. Iki mačo pabaigos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, taigi „Udinese“ iškovojo svarbią pergalę ir su 7 taškais bent jau laikinai pakilo į 7 vietą.


Rezultatas:  • „Udinese“ 1 – 0 „Genoa“


  • 79‘ [1 – 0] Emanuele Calaio (į savus vartus)
DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų