Mario Balotelli | AFP/Scanpix nuotr.

Mario Balotelli | AFP/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubas šiandien sužinojo, kad jie tris artimiausias rungtynes turės verstis be savo komandos lyderio Mario Balotelli.

Vakar „Milan“ klubas savoje aikštėje 1-2 nusileido „Napoli“ komandai. M.Balotelli įmušė vienintelį savo komandos įvartį, tačiau puolėjas pirmą kartą karjeroje nerealizavo vienuolikos metrų baudinio.

Po rungtynių M.Balotelli nelaikė liežuvio už dantų ir pradėjo ginčytis su mačo teisėju, kuris Italijos rinktinės lyderiui parodė raudoną kortelę.

Taigi Italijos drausmės komitetas už šį M.Balotelli elgesį paskyrė jam trijų mačų diskvalifikaciją. Puolėjas turėtų praleisti mačus su „Bologna“, „Sampdoria“ ir „Juventus“. Tiesa, „Milan“ ketina pateikti apeliaciją.

„Milan“ klubas po rungtynių su „Napoli“ sulaukė dar vienos žinios. Kitose namų rungtynėse su „Sampdoria“ bus uždaryta „San Siro“ stadiono „Curva Sud“ sekcija. Tokia nuobauda buvo skirta už „Milan“ ekipos sirgalių rasistinius šūkius „Napoli“ komandai.

Taip pat paminėsime kitas „Serie A“ lygoje skirtas diskvalifikacijas. „Bologna“ narys Cesare Natali taip pat praleis tris artimiausius mačus. Vieno mačo nuobaudų sulaukė ir „Bologna“ saugas Panagiotis Kone, „Lazio“ gynėjas Andre Diasas ir „Parma“ narys Mattia Cassani.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų