„Liverpool“
75 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
„Roma“ ekipa džiaugiasi paskutiniu mačo įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

„Roma“ ekipa džiaugiasi paskutiniu mačo įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

Šiandien Italijoje buvo užbaigtas trečiasis „Serie A“ lygos turas. Jame susitiko vietos „Parma“ ir svečiai „Roma“. Iki šiol Italijos sostinės ekipa buvo laimėjusi abu žaistus mačus ir jiems pavyko pratęsti šią pergalių seriją, kadangi „Parma“ pralaimėjo rezultatu 1-3.

Abi komandos aktyviai pradėjo rungtynes ir greitai atliko pirmuosius smūgius. „Roma“ gretose Francesco Totti smūgiavo į vartus, bet „Parma“ vartininkas Antonio Mirante nesunkiai sugavo kamuolį. Kitoje aikštės pusėje kamuolį šalia vartų pasiuntė Antonio Cassano.

Sostinės klubas kiek ilgiau kontroliavo kamuolį ir bandė tai išnaudoti. F.Totti ir Maiconas galingais smūgiais bandė įveikti varžovų vartininką, tačiau jis be didesnių problemų sugavo kamuolį.

„Parma“ klubas bandydavo atlikti pavojingas kontratakas, bet „Roma“ sėkmingai gindavosi. Tiesa, 25 minutę Jonathanas Biabiany turėjo gerą progą pasižymėti, bet jis smūgiavo virš vartų.

Sužaidus daugiau nei pusvalandį vėl iš toli smūgiuoti bandė F.Totti, bet ir vėl šeimininkų vartininkas sužaidė patikimai. Kitoje aikštės pusėje galingai smūgiavo Amauri, tačiau ir jo bandymas buvo atremtas.

39 minutę „Parma“ klubui pavyko išsiveržti į priekį. Po Mattia Cassani perdavimo gražų įvartį galva įmušė J.Biabiany. Tai buvo vienintelis pirmojo kėlinio įvartis, nors „Parma“ iki pertraukos dar turėjo progą pasižymėti.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu „Roma“ įvarčiu. Po Miralemo Pjaničiaus perdavimo vienas prieš vartus išbėgo jaunasis Alessandro Florenzi, kuris nesuklydo ir pasiuntė kamuolį į vartus.

52 minutę Amauri vos neišvedė „Parma“ klubo dar kartą į priekį, bet jam nepavyko kamuolio nukreipti į vartus. Po kelių minučių „Roma“ atliko pirmąjį keitimą ir vietoje Ademo Ljajičiaus pasirodė Gervinho.

Toliau gan ilgą laiką abi komandos pavojingų epizodų nesukūrė. Ekipų treneriai savo komandų žaidimą bandė aktyvinti keitimais. 69 minutę „Parma“ klube vietoje Amauri į aikštę įžengė buvęs „Roma“ puolėjas Stefano Okaka, o „Roma“ gretose įvarčio autorių A.Florenzį pakeitė Marquinho.

Jau po minutės „Roma“ klubas įmušė antrąjį įvartį ir išsiveržė į priekį. Po Kevino Strootmano perdavimo F.Totti išvengė nuošalės spąstų ir atsidūrė vienas prieš vartus. Patyręs puolėjas nepaleido progos vėjais ir įmušė įvartį.

F.Totti buvo gan greitai pakeistas ir vietoje jo įžengė puolėjas Marco Borriello. „Parma“ gretose į aikštę buvo išleistas Nicola Sansone

79 minutę „Parma“ vartininkas išgelbėjo savo vartus po tikrai pavojingos „Roma“ atakos. Tuo metu kitoje aikštės pusėje pats „Parma“ klubas privertė gerokai padirbėti visą svečių gynybą, kuri apsigynė nuo dviejų iš eilės pavojingų atakų.

83 rungtynių minutę Gervinho atliko puikų reidą į baudos aikštelę ir jį varžovai sustabdė tik prasižengdami, taigi taip afrikietis uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo saugas K.Strootmanas.

„Roma“ taip įgavo jau dviejų įvarčių pranašumą, kurį jie dar galėjo padidinti, bet to nepadarė. Taigi Italijos sostinės ekipa šventė trečią pergalę iš tiek pat galimų ir kartu su „Napoli“ klubu „Roma“ dalinasi 1-2 vietas.

FOTOGALERIJA: „Parma“ – „Roma“ rungtynių nuotraukos

Rezultatas:


  • „Parma“ 1 – 3 „Roma“

  • 39‘ [1 – 0] Jonathan Biabiany

  • 47‘ [1 – 1] Alessandro Florenzi

  • 70‘ [1 – 2] Francesco Totti

  • 85‘ [1 – 3] Kevin Strootman (11 m)


DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų