A.Hevelle patenkintas belgų pasirodymu čempionate (Fotodiena.lt)

A.Hevelle patenkintas belgų pasirodymu čempionate (Fotodiena.lt)

Axelis Hervelle – neabejotinai didžiausia Belgijos rinktinės žvaigždė ir neabejotinas lyderis. Krepšininkas po paskutinių Europos čempionato rungtynių su Latvija dalijo vieną interviu po kito ir į tuos pačius klausimus vis atsakinėjo su šypsena.

„Iš Lietuvos? Puiku! Tik prašau neklauskite vėl, kodėl laimėjome prieš Latviją“, – nusijuokė Krepsinis.net kalbintas A.Hervelle. Belgijos rinktinė prieš dvejus metus Lietuvoje vykusiame Europos čempionate neperžengė pirmojo etapo barjero ir galutinėje rikiuotėje pasidalijo 21–24 vietas.

Šiemet Slovėnijoje belgams sekėsi kur kas geriau – jie pirmajame etape iškovojo dvi pergales, o antrajame pridėjo dar vieną ir rikiuotėje turėtų likti 13–14 pozicijoje.

„Esame patenkinti pasirodymu šiame čempionate. Tikrai padarėme žingsnį į priekį, palyginus su prieš dvejus metus vykusiomis pirmenybėmis. Gaila, kad neturėjome Matto Lojeskio (natūralizuotas amerikietis prieš pat čempionatą patyrė traumą, – Krepsinis.net). Galbūt būtume galėję labiau pakovoti dėl vietos ketvirtfinalyje“, – svarstė aukštaūgis.

A.Hervelle – jau 30 metų, tačiau jis dar negalvoja apie karjeros rinktinėje pabaigą. 10,5 taško rinkdavęs ir 7,9 atšokusio kamuolio sugriebdavęs sunkusis krašto puolėjas nori padėti jauniems žaidėjams.

„Kol kas anksti kalbėti apie mano pasitraukimą. Kitais metais stosime į kovą Europos čempionato atrankoje, tuomet ir pažiūrėsime, ar dar prireiks mano paslaugų. Žinau, kad esu svarbus komandai, kadangi jaunus vyrukus turiu ko pamokyti“, – portalui Krepsinis.net pasakojo A.Hervelle.

Šią vasarą A.Hervelle dar dvejiems metams pratęsė sutartį su Bilbao „Gescrap“ klubu. Jame artėjantį sezoną rungtyniaus ir lietuvis Antanas Kavaliauskas.

„Kavaliauskas žaidė VEF? Pamenu jį. Tikrai fiziškai stiprus ir gerai žaidžiantis vidurio puolėjas. Bus puiku su juo susipažinti. Manau, kad laukia smagus sezonas Ispanijoje“, – prognozavo belgas.

Kas taps Europos čempionais? „Sunkus klausimas, vyruti. Pirmenybės labai nenuspėjamos, todėl nenoriu pateikti tikslaus spėjimo. Tegu tai būna komanda, kuri nugalėjo ir mus.“

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų