Gianluigi Buffonas | LaPresse/Scanpix

Gianluigi Buffonas | LaPresse/Scanpix

Turino „Juventus“ klubo vartininkas ir kapitonas Gianluigi Buffonas mano, kad Milano „Inter“ yra rimtas kandidatas kovoje dėl „Serie A“ lygos titulo.

Jau šį šeštadienį „San Siro“ stadione įvyks „Derby d’Italia“, kuriame ir susikaus „Juventus“ bei „Inter“ klubai. Kol kas abi komandos dar nepatyrė pralaimėjimo, todėl laukia labai įdomi kova.

Prieš ją G.Buffonas negailėjo gerų žodžių „Inter“ ekipai: „Laikas vėl susikoncentruoti į Italijos čempionatą ir rungtynes prieš „Inter“, kadangi negalime daryti jokių klaidų“.

„Laukia labai sunkios rungtynės, turbūt sunkiausios kokios tik galėjo būti. Jie yra geros sportinės formos, entuziastingai nusiteikę ir norintys įrodyti savo vertę. Jie gali pakartoti mūsų ciklą, nes mes turime panašumų“.

„Jie turi naują ir labai gerą trenerį – tai dar viena priežastis juos labai gerbti. Jie pradėjo naują projektą, kuris yra tikrai solidus. Šiame sezone jie nežais Europoje, todėl viską gali sutelkti tik į vietinį čempionatą ir kovoti dėl „Scudetto“. Tačiau mes stengsimės laimėti. Mes norime laimėti ne dėl to, kad sustabdytume juos, mes norime laimėti dėl savęs“, - užbaigė G.Buffonas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų