T.Šležas prisijungė prieš Alytaus klubo treniruočių (Twomenas.lt nuotr.)

T.Šležas prisijungė prieš Alytaus klubo treniruočių (Twomenas.lt nuotr.)

Rugsėjo 16 dieną naujai suburta Alytaus „Dzūkija“ draugiškose rungtynėse susitiks su Šakių „Zanavyku“, kurio gretose rungtyniauja du buvę „Alytaus“ komandos žaidėjai Paulius Kleiza ir Vilius Šumskis.

Šiuo metu Alytuje treniruojasi vienuolika žaidėjų. Peržiūroje dalyvauja ir du nauji krepšininkai. Tai jaunasis alytiškis, Vilniuje krepšinį žaidžiantis Benas Vaitulevičius ir Jamesas Lewisas (g. 1986 m.) iš JAV.

Buvusio Fresno universiteto žaidėjo ūgis – 191 cm, praėjusį sezoną jis baigė Meksikos „Los Mochis“ komandoje, kur pelnydavo nuo 13-os iki 34 taškų. Europą gynėjas pažįsta iš žaidimo Laperantos (Suomija) NKMY ir Liuksemburgo „Racing“ klubuose.

Sutartis su „Dzūkija“ jau turi aštuoni krepšininkai, tai – Alytaus krepšinio auklėtinis, įžaidėjas Edgaras Švelginas, praėjusio sezono žaidėjai – puolėjas Lukas Brazdauskis ir įžaidėjas Žydrūnas Kelys, atakuojantis gynėjas Martynas Paliukėnas, vidurio puolėjas Tautvydas Šležas, puolėjas iš JAV Brandonas Adamsas, vidurio puolėjas iš Lenkijos Adamas Lapeta ir serbas Nikola Radojičičius. Neatmetama galimybė, kad rugsėjo 26 dieną LKL pirmenybėse debiutuosiančią ekipą papildys lietuviai, krepšinio gerbėjams pažįstami iš pirmojo „Dzūkijos“ sezono.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų