Šaudymas | shooting.lt nuotr.

Šaudymas | shooting.lt nuotr.

Šeštadienį Vilniuje Lietuvos olimpinio sporto centrui priklausančioje šaudykloje įvyko 2013 Lietuvos skrendančių taikinių dupletų šaudymo čempionatas. 

Varžybos buvo vykdomos pagal naujas tarptautines šaudymo sporto federacijos taisykles, todėl po kvalifikacinių varžybų (5 serijos po 30 skrendančių lekštučių), šeši stipriausieji kovojo dėl galimybės dalyvauti finale.

Po pusfinalio dėl trečios-ketvirtos vietos buvo pakviesti Ronaldas Račinskas su 22 taškais iš 30 ir Tomas Kovėra, surinkęs 23 taškus. Finalinės serijos pabaigoje T.Kovėra aplenkė R.Račinską dviem taškais (23:21) ir užėmė trečiąją vietą.  

Dėl pirmos-antros vietos buvo pakviesti stipriausiai pasirodę Rytis Sventickas, numušęs 26 lekšteles iš 30 ir Donatas Blaškevičius su 25 taškais. Po finalinės 30 skrendančių lekštučių serijos nugalėtoju tapo D.Blaškevičius, numušęs 23 lėkšteles ir antroje vietoje paliko R.Sventicką, surinkusį 18 taškų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų