Belgai iškovojo pirmą pergalę Europos pirmenybėse (Scanpix)

Belgai iškovojo pirmą pergalę Europos pirmenybėse (Scanpix)

Europos čempionato A grupėje antrą dieną iš eilės užfiksuotos rungtynės, kurioms prireikė pratęsimo. Šį kartą po 45 minučių kovos pergalę iškovojo Belgijos rinktinė, kuri 77:73 (14:16, 21:10, 13:15, 15:22, 14:10) palaužė Vokietijos nacionalinę ekipą.

Belgams tai buvo pirmoji pergalė, tuo tarpu trečiadienį vienus iš favoritų patiesę vokiečiai pirmą kartą patyrė pralaimėjimo kartėlį.

Iki didžiosios pertraukos Belgijos krepšininkams buvo pavykę susikrauti dviženklį pranašumą (32:20), tačiau antroje rungtynių dalyje viskas apsivertė aukštyn kojomis – dar trečiajame ketvirtyje vokiečiai ėmė kvėpuoti varžovams į nugarą (39:41). Intriga aikštėje išliko iki paskutinių pagrindinio laiko minučių. Likus kiek daugiau nei pusei minutės po Jonathano Tabu tritaškio Belgija išsiveržė į priekį 63:60, tačiau Vokietijos gelbėtoju tapo Luka Staigeris, kurio tolimas metimas išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko metu vėl tvirčiau jautėsi belgai, kurie nuo pat pradžių buvo priekyje (73:68), o pergalę įtvirtino baudų metimais – 77:73.

Belgija: S.Massotas (6/8 dvitaškiai, 8 atk. kam.) ir J.Tabu (5/8 tritaškiai, 6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, A.Hervelle (4/7 dvitaškiai, 9 atk. kam.) 11, S.Van Rossomas ir W.Mukubu po 10.

Vokietija: R.Benzingas 24, H.Schaffartzikas (4 atk. kam., 7 rez. perd.) 15, T.Pleissas (9 atk. kam.) 10, N.Giffey 9, L.Staigeris 7.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“
03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool
Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton