Ukrainos rinktinė rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę iš belgų rankų (Scanpix)

Ukrainos rinktinė rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę iš belgų rankų (Scanpix)

Ukrainos vyrų rinktinė įspūdinga pergale pradėjo pasirodymą Europos čempionate Slovėnijoje. Dviženklį deficitą panaikinti sugebėję Mike‘o Fratello auklėtiniai 58:57 (11:12, 15:24, 14:12, 18:9) palaužė Belgijos nacionalinę komandą.

Paskutinėje šio vakaro A grupės dvikovoje susitiks Prancūzijos ir Vokietijos krepšininkai.

Paskutinio ketvirčio pradžioje besivejančių vaidmenyje buvę ukrainiečiai atsilikinėjo 10 taškų skirtumu (40:50), tačiau vėliau jie laimėjo atkarpą 12:4 ir sugrąžino intrigą. Prasidėjus priešpaskutinei minutei rezultatas švieslentėje jau buvo lygus – 55:55. Nors belgams buvo pavykę susigrąžinti pranašumą (57:55), rungtynių herojumi tapo Eugene‘as Jeteris, kuris likus 3 sekundėms pelnė dvitaškį su pražanga ir neklydęs mesdamas nuo baudų metimo linijos išplėšė pergalę Ukrainos rinktinei – 57:55.

Ukraina: I.Zaicevas (1/1 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 6 atk. kam.) 16, S.Gladyras (7 atk. kam.), O.Mišula (2/2 tritaškiai, 4 rez. perd.) 9, E.Jeteris 8.

Belgija: C.Beghinas (6/12 dvitaškiai) 14, J.Tabu (5 atk. kam., 4 rez. perd.) 13, A.Hervelle (0/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 9 atk. kam.) 9, W.Mukubu (5 atk. kam.).

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“
03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool
Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton