Kaka ir vėl apsivilks „Milan“ marškinėlius | AFP/Scanpix nuotr.

Kaka ir vėl apsivilks „Milan“ marškinėlius | AFP/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubas savo oficialioje svetainėje patvirtino, kad jie užbaigė derybas su Madrido „Real“ klubu ir saugas Kaka grįžta į „Milan“ ekipą. Brazilas su Milano miesto klubu pasirašė sutartį iki 2015 metų vasaros.

„Milan“ klubo svetainėje buvo patvirtino, kad ekipos viceprezidentas Adriano Galliani šį perėjimą užbaigė 3 valandą nakties. Spauda spėja, kad į „Milan“ klubą Kaka sugrįžo nemokamai, taigi A.Galliani ir vėl atliko puikų sandėrį.

31-erių metų brazilas „Milan“ gretose žaidė nuo 2003 iki 2009 metų. Tikru „Milan“ lyderiu tapęs Kaka per tą laiką aikštėje pasirodė 270 kartų, įmušė 95 įvarčius ir atliko 46 rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingas Kaka žaidimas sudomino „Real“ klubą, kuris 2009 metų vasarą už brazilą sumokėjo net 68,5 milijono eurų. Visgi Ispanijos sostinėje Kaka nebuvo tas, kurį buvome įpratę matyti Milane.

„Real“ gretose brazilas sunkiai išsikovodavo vietą startinėje sudėtyje. Per ketverius metus Kaka iš viso aikštėje pasirodė 120 kartų, įmušė 29 įvarčius ir atliko 32 rezultatyvius perdavimus.

Šią vasarą „Real“ ypač sustiprino saugų grandį, todėl Kaka progų pasireikšti būtų gavęs dar mažiau. Saugas nori būti pakviestas į Brazilijos rinktinę, kuri varžysis kitos vasaros Pasaulio čempionate, o nežaidžiant jo šansai tai padaryti ženkliai sumažėtų.

Taigi visai neseniai Kaka pranešė, kad nori palikti „Real“ klubą, todėl jam į pagalba suskubo jo buvęs klubas „Milan“. Italijos ekipa greitai užbaigė derybas ir Kaka sugrįžo ten, kur jis žaidė geriausiai. „Milan“ taip pat neseniai pardavė Keviną-Prince‘ą Boatengą, taigi Kaka galės užimti jo vietą. Kaka „Milan“ klube turėtų gauti daug daugiau progų pasireikšti ir tai saugui gali padėti išsikovoti vietą Brazilijos rinktinėje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų