Rūta Meilutytė | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Rūta Meilutytė | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Sekmadienio popietę į Lietuvą grįžo sėkmingai pasaulio jaunimo plaukimo čempionate Dubajuje (JAE) pasirodę Lietuvos plaukikai – Rūta Meilutytė, Danas Rapšys, Ugnė Mažutaitytė, Deividas Margevičius, Eva Gliožerytė, Mantas Auruškevičius ir Povilas Strazdas.

Lietuviai iš viso iškovojo net 7 medalius. Keturis aukso ir vieną sidabro medalį pelnė Londono olimpinių žaidynių vicečempionė R.Meilutytė, sidabrą pridėjo D.Rapšys ir Lietuvos mišri estafetė (R.Meilutytė, P.Strazdas, E.Gliožerytė ir D.Rapšys).

„Visos varžybos buvo labai svarbios. Ypač estafetės. Estafetėje aplenkėme net JAV komandą ir tai rodo, kad net ir tokiomis sąlygomis treniruojantis Lietuvoje galima pasiekti puikių rezultatų. Jei turėtume geresnes sąlygas, rezultatai, manau, būtų dar geresni“, - kalbėjo R.Meilutytė.

Pasaulio rekordininkė teigė, kad reikia dėkoti visiems Lietuvos plaukikams, nes be jų estafetėje nebūtų pasiektas toks geras rezultatas.

„Taip pat nesitikėjau, kad pavyks laimėti aukso medalį plaukiant 50 m laisvu stiliumi. Atidaviau visas jėgas ir kiekvienas medalis yra brangus. O estafetė buvo viena linksmiausių akimirkų per visą čempionatą“, - sakė R.Meilutytė.

Lietuvos plaukikė Dubajuje įrodė, kad gali varžysis skirtingose disciplinose. Tačiau ji dar nenusprendė, kuriose sieks skirti didžiausią dėmesį.

„Aš pati norėčiau kitose olimpinėse žaidynėse startuoti ir daugiau rungčių. Bandysime ir su treneriu spręsime, kas bus parankiausia“, - aiškino R.Meilutytė.

R.Meilutytė džiaugėsi, kad net ir tolimajame Dubajuje juos palaikė būrys lietuvių.

„Buvo ilgas sezonas ir smagu jį užbaigti gera nata“, - pabrėžė R.Meilutytė.

R.Meilutytė dabar ketina beveik savaitę paatostogauti Lietuvoje, o vėliau grįš treniruotis į Didžiąją Britaniją.Visi Lietuvos plaukikai sutartinai pabrėžė, kad čempionato lygis buvo labai aukštas.

„Kiekvienais metais čempionato lygis darosi vis aukštesnis. Plaukikai darosi vis pajėgesni ir darosi vis įdomiau varžytis. TIkiuosi ateinantys čempionatai bus dar geresnis nei šis", - sakė D.Rapšys.

„Konkurencija buvo labai didelė. Džiaugiuosi, kad Lietuva medalių skaičiumi užėmė tokią aukštą vietą galutinėje įskaitoje", - pridūrė E.Gliožerytė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų