Lorenzo Insigne | Reuters/Scanpix nuotr.

Lorenzo Insigne | Reuters/Scanpix nuotr.

„Napoli“ klubo atakuojantis saugas Lorenzo Insigne nusprendė dar ilgesniam laikui susieti savo ateitį su klubu. L.Insigne prie savo senosios sutarties pridėjo dar metus ir dabar klube jis žais iki 2018 metų vasaros.

22-ejų metų italas anksčiau buvo skolinamas „Fogia“ ir „Pescara“ klubams, tačiau praėjusiame sezone jis jau žaidė „Napoli“ ekipoje. Ten jaunoji žvaigždė sužaidė 37 „Serie A“ mačus ir pelnė 5 įvarčius.

L.Insigne laikomas vienu didžiausiu Italijos talentu, todėl „Napoli“ nusprendė užsitikrinti šio atakuojančio saugo paslaugas ilgesniam laikui

„Šįryt aš susitikau su Insigne ir mes pasirašėme naują penkerių metų sutartį. Linkiu Lorenzinho ko geriausios karjeros „Napoli“ klube“, - kalbėjo „Napoli“ prezidentas Aurelio De Laurentiis.

Taip pat žinoma, kad L.Insigne alga buvo pakelta iki 700 tūkstančių eurų per sezoną. Tiesa, saugas dėl įvairių priedų gali uždirbti dar daugiau..

L.Insigne šią vasarą žaidė Europos U-21 čempionate ir ten su Italijos rinktine pasiekė finalą, bet jame pralaimėjo Ispanijai. Saugas taip pat jau du kartus žaidė nacionalinėje Italijos rinktinėje ir vieną kartą jam jau pavyko pasižymėti.


DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų