„Fiorentina“ ekipa džiaugiasi įvarčiu | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Fiorentina“ ekipa džiaugiasi įvarčiu | LaPresse/Scanpix nuotr.


Pirmadienį vakare Italijoje buvo sužaistas paskutinis pirmojo turo „Serie A“ lygos mačas. Pirmasis turas buvo užbaigtas rungtynėmis tarp „Fiorentina“ ir „Catania“ klubų. Šį mačą rezultatu 2-1 laimėjo aikštės šeimininkai iš Florencijos.


Pirmosiomis mačo minutės abi komandos nieko pavojingo nesukūrė, tačiau 14 minutę „Fiorentina“ sugebėjo išsiveržti į priekį. Po Juano Cuadrado perdavimo įvartį iš už vartininko aikštelės ribų pelnė Giuseppe Rossi, kuriam tai buvo pirmasis įvartis „Fiorentina“ gretose.


Visgi svečiai „Catania“ atsitiesė labai greitai. „Fiorentina“ vartininkui Neto teko atremti tolimą Mariano Izco smūgį, o Nicolasas Spolli galva smūgiavo šalia vartų. Tačiau 22 minutę Neto buvo nuginkluotas, o tą iš arti padarė Pablo Barrientosas.


Jau po šešių minučių „Fiorentina“ vėl atsidūrė priekyje, kai puikų smūgį į viršutinį vartų kampą atliko Davidas Pizarro.


Kėlinio pabaigoje „Catania“ vartų konstrukcijas iš arti sudrebino Mario Gomezas, bet daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo.


Po pertraukos žaidimo tempas dramatiškai sumažėjo ir abiejų ekipų vartininkai rimtų problemų didžiąją kėlinio dalį neturėjo. „Catania“ gretose geriausią progą pasižymėti turėjo Sebastianas Leto, o „Fiorentina“ gretose labai arti įvarčio buvo Borja Valero. Visgi daugiau įvarčių šiose rungtynėse nebuvo ir pergalę pasiekė „Fiorentina“ ekipa.


Rezultatas:  • „Fiorentina“ 2 – 1 „Catania“


  • 14‘ [1 – 0] Giuseppe Rossi


  • 22‘ [1 – 1] Pablo Barrientos


  • 28‘ [2 – 1] David PizarroDISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų