Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Savaitgalį Trakuose įvyko Lietuvos irklavimo čempionatas, kuriame nedalyvavo pajėgiausi šalies atstovai, šiuo metu Pietų Korėjoje besivaržantys pasaulio pirmenybėse.

Favoritų statusą Trakuose pateisino pasaulio jaunimo čempionai Aurimas Adomavičius ir Dominykas Jančionis. Jie laimėjo ne tik savo pagrindinėje porinių dviviečių valčių klasėje, bet ir su broliais Lapatiukais nugalėjo plaukdami keturviete.

„Konkurencijos didelės nebuvo, nes nedalyvavo pajėgiausi irkluotojai, todėl labiau stengėmės dėl rezultato. Rezultatą pasiekėme visai neblogą“, - „Sportas.lt“ sakė D.Jančionis.

Sportininkai pripažino, kad šiame sezone įgyvendino svarbiausius tikslus, tačiau skundėsi, kad negalėjo sudalyvauti visose norimose tarptautinėse varžybose.

„Sezoną vertiname normaliai, viskas pavyko, ką planavome, tik norėjome daugiau tarptautinių varžybų sudalyvauti. Pagrindiniai startai vyko jaunimo grupėje. O suaugusių varžybose negalėjome dalyvauti, nes Lietuvoje nusileidžiame pajėgiausiems varžovams. Dažniausiai tarptautinėse varžybose gali dalyvauti tik viena Lietuvos valtis“, - aiškino irkluotojai.

Po Lietuvos čempionato perspektyvieji Lietuvos irkluotojai ilsėtis nežada ir dar žada sudalyvauti varžybose Klaipėdoje.

„Sezonas dar nesibaigė, nes ketiname dalyvauti Klaipėdoje vyksiančioje Danės regatoje. Tai tarptautinės varžybos, bet daug užsieniečių neturėtų būti“, -pridūrė A.Adomavičius.

Vienviečių moterų valčių klasėje triumfavusi Lina Šaltytė džiaugėsi, kad čempionate dalyvavo pajėgi Švedijos irkluotoja.

„Čempionatas buvo įdomus, nes dalyvavo pajėgi Švedijos atstovė. Tai pagyvino varžybas. Yra ir neblogų Lietuvos irkluotojų. Nors pačios pajėgiausios nedalyvavo, nugalėti vis tiek yra smagu“, - pasakojo L.Šaltytė.

Sportininkė pripažino, kad ši vasara buvo sėkminga: „Sezoną vertinu gerai, Labai džiaugiuosi, kad laimėjau Baltijos čempionatą, kuriame dalyvavo Latvijos sportininkė, pasaulio jaunimo čempionate iškovojusi bronzą. Smagu buvo pasitikrinti savo jėgas. Kitąmet tikiuosi dar geresnių rezultatų“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141