B.Adamsas debiutuos Europoje

B.Adamsas debiutuos Europoje

Alytaus „Dzūkijos“ komanda oficialiai paskelbė, kad pasirašė sutartį su 25 metų 201 cm ūgio Brandonu Adamsu. Puolėjas į Europą atvyksta pirmą kartą, tačiau Lietuvos krepšinis jam šiek tiek pažįstamas. NCAA pirmenybėse Havajų universiteto „Warriors“ komandoje jis žaidė kartu su lietuviu Petru Baločka.

B. Adamsas universiteto ekipoje buvo šokliausias (104 cm), 365 cm aukštį pasiekdavęs krepšininkas.

Pirmoji užsienio šalis puolėjo karjeroje buvo Australija. Kaip ir kiti „Dzūkijos“ krepšininkai, B. Adamsas treniruotes pradės rugsėjo 1-ąją, o išvakarėse australai sužinos, kas yra stipriausia 2013 m. sezono komanda SBL lygoje.

Jeigu nugalės Vanero „Wolves“, naujasis alytiškių pirkinys į istoriją pateks kaip žaidėjas, į būsimų čempionų krepšį per dvejas rungtynes įmetęs 56 taškus. 48 – per du susitikimus – taip pat neprastas karjeros įrašas, jei pirmenybes laimės Leiksaido „Lightning“.

Buvusi B. Adamso komanda –„Tigers“ – SBL auksą laimėjo 2010-aisiais, 2013 m. sezoną baigė prieš mėnesį, likusi ties atkrintamųjų varžybų barjeru, devinta. B. Adamsas visose 26-iose rungtynėse buvo starto penkete, į priešininkų krepšį mėtė po 36, 34, 32, 30, nerezultatyviausiuose susitikimuose – po 7, 10, 14, 15 taškų (rezultatyvumo vidurkis – 22,7 tšk.).

Dešinės rankos apsauga aikštėje išskiriantis puolėjas – ne tik rezultatyvus, tačiau aktyviai besiginantis, nei savęs, nei priešininkų „netaupantis“ krepšininkas. Tai liudija jo renkamos pražangos – vidutiniškai po 4-ias per rungtynes. Universalusis B.Adamsas savęs ir negaili kovoje dėl kamuolių (6,4 – per rungtynes), pasižymi kamuolių „vagystėmis”, blokais, metimais iš įvairių distancijų bei dėjimais iš viršaus. Žaidėjui nesvetima aktyvių krepšininkų „bėda” – klaidos (vidutiniškai po 3,5 per rungtynes).

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų