Lietuvos irklavimo čempionatas | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Lietuvos irklavimo čempionatas | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Šeštadienį Trakuose baigėsi dvi dienas trukęs atviras Lietuvos irklavimo čempionatas. Šiemet jame be Lietuvos sportininkų dalyvavo ir keletas Švedijos atstovų.

Kaip ir tikėtasi, daugiausiai apdovanojimų susižėrė favoritai. Pasaulio jaunimo čempionai Aurimas Adomavičius ir Dominykas Jančionis vyrų porinių dviviečių valčių finale užtikrintai aplenkė prieš dvi savaites Trakuose vykusiame pasaulio jaunių čempionate ketvirtą vietą užėmusius brolius Vytautą ir Andrių Lapatiukus.

Pastarieji irkluotojai pelnė apdovanojimus plaukdami ir vienvietėmis ir keturvietėmis valtimis.

Vienviečių vyrų valčių finale triumfavo V.Lapatiukas, o tarp moterų greičiausia buvo Lina Šaltytė.

Lietuvos čempionate nedalyvavo geriausi šalies sportininkai, kurie jau sekmadienį pradės kovą pasaulio čempionate.

Visų A finalų nugalėtojai ir prizininkai:

Moterų aštuonvietė su vairininke

1. Klaipėda (G.Kasnauskytė, M.Pučinskaitė, G.Bagočiūtė, D.Gineitytė, J.Levkovič, A.Busilaitė, J.Lėbaitė, A.Stirbinskytė, E.Stulpinaitė) 8:04.47

2. Klaipėdos sporto centras (E.Kajotaitė, E.Gabrilavičiūtė, E.Virbalaitė, G.Kabanovaitė, E.Barauskaitė, L.Stankutė, G.Griškonytė, A.Dobelinskaitė, K.Jokubauskaitė) 8:10.77

Moterų porinė dvivietė

1. Giedrė Leknickaitė ir Lina Šaltytė 7:21.59

2. Anna Svennung ir Britta Pivac (Švedija) 7:27.60

3. Reda Ravdonavičiūtė ir Indrė Kvartūnaitė 7:55.24

Moterų pavienė dvivietė

1. Ernesta Navickaitė ir Gintarė Alaburdaitė 8:06.64

2. Giedrė Rakauskaitė ir Kotryna Lašaitė 8:14.46

3. Airida Kazlauskaitė ir Edvina Nešukaitytė 8:36.52

Vyrų lengvo svorio porinė dvivietė

1. Žilvinas Martinkėnas ir Joris Medeišis 6:56.39

2. Andrius Jakubovskis ir Gabrielius Guogis 7:24.02

3. Gerardas Skonsmanas ir Mantas Fabijonavičius 7:26.22

Vyrų vienvietė

1. Vytautas Lapatiukas 7:07.70

2. Žygimantas Gališanskis 7:15.82

3. Andrius Lapatiukas 7:17.57

Vyrų pavienė dvivietė

1. Marius Ralickas ir Dovydas Balsys 7:00.68

2. Žygimantas Brigiola ir Arnas Pabedinskas 7:03.21

3. Mantas Malakauskas ir Tautvydas Vaitkūnas 7:13.15

Vyrų porinė dvivietė

1. Aurimas Adomavičius ir Dominykas Jančionis 6:26.47

2. Andrius Lapatiukas ir Vytautas Lapatiukas 6:43.23

3. Žilvinas Barakauskas ir Julius Lesauskas 6:50.51

Moterų vienvietė

1. Lina Šaltytė 7:46.35

2. Anna Svennung (Švedija) 7:55.65

3. Viktorija Senkutė 8:08.80

Moterų lengvo svorio porinė dvivietė

1. Aistė Andrulevičiūtė ir Gabrielė Rekašiūtė 8:24.24

2. Ieva Čalkaitė ir Laurita Nemeravičiūtė 8:31.95

3. Emilija Barauskaitė ir Aušra Dobelinskaitė 9:01.71

Vyrų pavienė keturvietė

1. R.Balsys, Ž.Gališanskis, M.Ralickas, D.Balsys 6:40.78

2. T.Vintilas, K.Bernotas, A.Valčiukas, D.Bernotas 6:44.44

3. P.Poškus, S.Gedmontas, P.Merkys, P.Poškus 6:45.97

Vyrų porinė keturvietė

1. V.Lapatiukas, A.Lapatiukas, D.Jančionis, A.Adomavičius 6:10.42

2. L.Dobrovolskis, D.Nemeravičius, L.Bernotas, L.Virganavičius 6:29.29

3. A.Makūnas, M.Skridaila, A.Barkauskas, M.Juškevičius 6:51.87

Lengvo svorio vyrų pavienė dvivietė

1. Tomas Plauška ir Edgaras Mila 7:35.71

2. Giedrius Stasiškis ir Lukas Kraskauskas 7:41.76

3. Karolis Sunklodas ir Mantas Tamaliūnas 7:55.13

Lengvo svorio moterų vienvietė

1. Eisvė Stulpinaitė 8:58.26

2. Austėja Ordinaitė 9:00.37

3. Vaiva Marcinkevičienė 9:37.42

Lengvo svorio vyrų vienvietė

1. Karolis Sunklodas 7:34.47

2. Evaldas Petraška 7:37.13

3. Edmundas Šameto 7:50.69

Moterų porinė keturvietė

1. R.Navickaitė, E.Navickaitė, V.Senkutė, S.Petrikaitė 7:12.30

2. I.Masilionytė, I.Kvartūnaitė, G.Leknickaitė, L.Šaltytė 7:16.71

3. M.Medelinskaitė, J.Lukšaitė, A.Kazlauskaitė, E.Nešukaitytė 7:33.60

Vyrų pavienė aštuonvietė

1. Lietuva (P.Maciulevičius, S.Mockus, A.Murauskis, J.Karalius, Ž.Gališanskis, D.Balsys, R.Balsys, M.Ralickas, J.Gudeliūnas) 6:06.52

2. Klaipėdos sporto centras (M.Juzaitis, R.Gedrimas, J.Jurgilevičius, G.Girdvainis, J.Mockevičius, M.Muliuolis, M.Malakauskas, T.Vaitkūnas, D.Donskis) 6:10.40

3. Vilnius (P.Poškus, M.Trakšelis, P.Merkys, V.Čiūta, T.Sutula, S.Gedmontas, M.Lukoševičius, P.Poškus, E.Savickis) 6:26.16

Moterų pavienė keturvietė

1. E.Nešukaitytė, A.Kazlauskaitė, G.Bakauskaitė, L.Lašaitė 8:05.59

2. J.Lebaitė, E.Stulpinaitė, G.Bagočiūtė, V.Kubiliūtė, A.Stirbinskytė 8:12.66

3. J.Levkovič, A.Busilaitė, V.Kubiliūtė, A.Stirbinskytė 8:55.61

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141