Vincenzo Montella | LaPresse/Scanpix nuotr.

Vincenzo Montella | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Fiorentina“ klubas pranešė, kad vyriausiasis komandos treneris Vincenzo Montella ilga pratęsė sutartį su Florencijos ekipa.

Antradienį „Fiorentina“ oficialiai pristatė savo šio sezono sudėtį ir pristatymo metu ekipos prezidentas Andrea Della Valle atskleidė, jog V.Montella pratęsė savo kontraktą: „Mūsų treneris čia lieka dar ilgam“.

Nors „Fiorentina“ neatskleidė tikslios naujos sutarties trukmės, tačiau spėjama, kad V.Montella su „Fiorentina“ sudarė sutartį iki 2017 metų vasaros.

„Tai buvo tik formalumas. Susitarimą dėl naujos sutarties buvome pasiekę jau seniai. Noriu padėkoti klubui ir fanams už jų palaikymą. Žinome koks sunkus sezonas mūsų laukia, bet mes bandysime pasiekti savo tikslus“, - kalbėjo V.Montella.

39-erių metų treneris savo stratego karjerą pradėjo prieš dvejus metus, kuomet „Roma“ klube pakeitė Claudio Ranieri. Po to V.Montella sėkmingai vadovavo „Catania“ klubui, o praėjusiame sezone italas jau dirbo „Fiorentina“ klube. Su juo strategas užėmė ketvirtą vietą ir šiame sezone V.Montella sieks dar geresnių rezultatų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų