„Torino“ atsisveikino su Italijos taure | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Torino“ atsisveikino su Italijos taure | LaPresse/Scanpix nuotr.

Šeštadienio vakarą buvo sužaista 14 Italijos taurės („Coppa Italia“) rungtynių. Kiek netikėtai jau trečiame ture iš tolesnių kovų pasitraukė net keturi „Serie A“ klubai. Nesėkmes patyrė „Livorno“, „Genoa“, „Torino“ ir „Cagliari“.

„Livorno“ ekipa smūgį į paširdžius atlaikė savų žiūrovų akivaizdoje. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Siena“ komandą į priekį išvedęs Angelo leido svečiams įgyti minimalią persvarą, kurios šeimininkams niekaip panaikinti nepavyko.

Tuo tarpu „Genoa“ nesėkmę prieš „Spezia“ vienuolikę patyrė po vienuolikos metrų baudinių serijos. Išvykoje žaidusiai Genujos ekipai sunkiai sekėsi realizuoti baudinius, o tuo pasinaudojęs šeimininkų klubas žengė į kitą etapą.

Minėtoji „Torino“ ekipa namuose turėjo pripažinti praėjusį sezoną į žemesnįjį divizioną iškritusio „Pescara“ klubo pranašumą. Pastarasis šventė pergalę rezultatu 2-1 ir prisidėjo prie komandų, išmetusių iš turnyro aukščiausios lygos komandas.

Labai skaudų pralaimėjimą savo stadione patyrė „Cagliari“ komandos futbolininkai. Paskutinę pratęsimo pridėto laiko minutę įvartį į savus vartus praleidę šeimininkai atsitiesti nesugebėjo, o pergalę ir kelialapį kitą etapą iškovojo „Frosinone“ ekipa.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų