„Liverpool“
Rungtynės prasidės 17:00
?
:
?
Atsinaujins po sek
„Burnely“
Julija Jefimova | REUTERS/Scanpix nuotr.

Julija Jefimova | REUTERS/Scanpix nuotr.

Barselonoje (Ispanija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate ir toliau vienas po kito gerinami moterų plaukimo krūtine rekordai.

Po lietuvės Rūtos Meilutytės rekordinio laiko 100 m plaukime krūtine ir danės Rikkės Pedersen rekordinio pasiekimo dvigubai ilgesniame nuotolyje, šeštadienio rytinėje sesijoje sužibėjo ir rusė Julija Jefimova.

Atrankiniame plaukime J.Jefimova 50 m krūtine nuplaukė per 29.78 sekundės ir pagerino nuo 2009 m. amerikietei Jessicai Hardy (29.80) priklausiusį pasaulio rekordą.

„Vis dar nesuprantu, kaip pasiekiau tokį rezultatą. Vakar buvau pasiruošusi gerinti pasaulio rekordą, tačiau šią naktį beveik nemiegojau ir jaučiausi labai pavargusi. Net nedariau apšilimo ir staiga pagerinau pasaulio rekordą. Tai yra neįtikėtina“, - užsienio žiniasklaidai pareiškė J.Jefimova.

Rusijos plaukikė Barselonoje jau laimėjo 200 m plaukimą krūtine, o dvigubai trumpesniame nuotolyje nusileido tik R.Meilutytei.

Nepaisant gerų rezultatų ilgesnėse distancijose, J.Jefimova pažymėjo, kad 50 m sprintas jai yra mėgstamiausias rungtis: „Mėgstu plaukti ir 200 m krūtine, bet aš esu sprinterė ir 50 m plaukimo rungtis man yra tarsi atostogos. Visada juo mėgaujuosi.“

Moterų 50 m plaukimo krūtine pusfinaliai prasidės šeštadienį 19.26 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.