Ryanas Lochte | AFP/Scanpix nuotr.

Ryanas Lochte | AFP/Scanpix nuotr.

Barselonoje (Ispanija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate penktadienį išdalinti dar penki medalių komplektai. Didžiausia dienos žvaigžde buvo tituluotasis amerikietis Ryanas Lochte, iškovojęs du aukso medalius.

Pirmiausia R.Lochte triumfavo 200 m plaukimo nugara finale (1:53.79), aplenkęs Europos rekordą pagerinusį lenką Radoslawa Kaweckį (1:54.24) ir bronzą pelniusį kita amerikietį Tylerį Clary (1:54.64).

Vėliau amerikietis kartu su savo komandos draugais Conoru Dwyeriu, Charlesu Gipsonu ir Ricky Barensu (7:01.72) triumfavo ir estafetėje 4 po 200 m laisvu stiliumi.

Antrą vietą užėmė Rusijos kvartetas (7:03.92), treti finišavo kinai (7:04.74).

Verta pažymėti, kad 200 m plaukimo krūtine tarp moterų pasaulio rekordą pusfinalyje pasiekusi danė Rikke Pedersen finale liko tik antra.

Kitų finalinių plaukimų nugalėtojai ir prizininkai:

Moterų 100 m plaukimas laisvu stiliumi

1. Cate Campbell (Australija) 52.34

2. Sarah Sjostrom (Švedija) 52.89

3. Ranomi Kromowidjojo (Olandija) 53.42

Moterų 200 m plaukimas krūtine

1. Julija Jefimova (Rusija) 2:19.41

2. Rikke Pedersen (Danija) 2:20.08

3. Micah Lawrence (JAV) 2:22.37

Vyrų 200 m plaukimas krūtine

1. Danielis Gyurta (Vengrija) 2:07.23 – Čempionatų rekordas

2. Marco Kochas (Vokietija) 2:08.54

3. Matti Mattssonas (Suomija) 2:08.95

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool