D.Howardas vasarą Los Andželą iškeitė į Hjustoną (Scanpix)

D.Howardas vasarą Los Andželą iškeitė į Hjustoną (Scanpix)

Los Andželo „Lakers“ ekipos strategas Mike'as D'Antoni pagaliau pasakė savo nuomonę apie Dwighto Howardo persikėlimą į Hjustono „Rockets“ klubą.

„Man sunku jį kritikuoti. Man netgi sunku suprasti, kaip jis galėjo palikti tokią vietą, kaip Los Andželas. Kiekvienas gali pasakyti savo nuomonę, bet tik Dwightas žino, kaip yra iš tikrųjų. Akivaizdu, jog jis nusprendė, kad Los Andžele nebus toks laimingas, kaip Hjustone. Gal tai ir buvo jo sprendimo priežastimi?“, – svarstė treneris.

Anot M.D'Antoni, dabar didesnis krūvis vėl guls ant Pau Gasolio pečių: „Šiuo klausimu visada bus daug spekuliacijų. Norėjome jį išsaugoti, tačiau mums nepavyko, todėl turime judėti toliau. Tegu bus taip, kaip yra. Dwightas yra vienas geriausių lygos vidurio puolėjų ir mes galėjome bendradarbiauti ilgai, tačiau nieko nepadarysi. Neturime Dwighto, bet turime Gasolį. Artimiausiu metu pamatysime, kas iš viso to išėjo. Kiekvienas turi elgtis taip, kaip jam atrodo geriausia“.

Priminsime, jog neoficialiai buvo kalbama, jog D.Howardas palikti „Lakers“ klubą nusprendė būtent dėl M.D'Antoni žaidimo schemų, kuriose nerado savo vietos.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141