Missy Franklin | AFP/Scanpix nuotr.

Missy Franklin | AFP/Scanpix nuotr.

Barselonoje (Ispanija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate trečiadienio vakarinėje programoje išdalinti dar 4 medalių komplektai.

Puikų pasirodymą tęsia 18-metė amerikietė Missy Franklin. Po anksčiau iškovotos pergalės 100 m plaukime nugara ir kartu su komandos draugėmis laimėtos 4x100 m laisvu stiliumi estafetės, amerikietė trečiadienį triumfavo ir plaukdama 200 m laisvu stiliumi (1:54.81), aplenkusi garsiąją italę Federicą Pellegrini (1:55.14) ir prancūzę Camillę Muffat (1:55.72).

Antrą aukso medalį čempionate iškovojo Kinijos atstovas Sun Yangas. 21-erių metų atletas triumfavo 800 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje, finišavęs per 7 minutes 41.36 sekundės.

S.Yangas ne tik apgynė čempiono titulą šioje rungtyje, bet ir iškovojo jau antrą aukso medalį Barselonoje – anksčiau kinas buvo nenugalimas 400 m plaukime laisvu stiliumi.

Sidabro medaliu 800 m nuotolyje tenkinosi amerikietis Michaelas McBroomas (7:43.60), o bronza – kanadietis Ryanas Cochrane‘as (7:43.70).

Kitų trečiadienio finalų plaukimų rezultatai:

Vyrų 200 m plaukimas peteliške:

1. Chadas Le Closas (Pietų Afrikos Respublika) 1:54.32

2. Pawelas Korzeniowskis (Lenkija) 1:55.01

3. Wu Pengas (Kinija) 1:55.09

Vyrų 50 m plaukimas krūtine:

1. Cameronas Van Der Burghas (Pietų Afrikos Respublika) 26.77

2. Christianas Sprengeris (Australija) 26.78

3. Giulio Zorzi (Pietų Afrikos Respublika) 27.04

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool